Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Pelhřimov (oblast Vysočina). V tomto městě evidujeme 13 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 2209 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 2 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví Kadeřnický salon Hanka, poslední hodnocení přidali k salónu Kouzelné nůžky Pelhřimov - Pavla Maděrová a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví Kouzelné nůžky Pelhřimov - Pavla Maděrová. Ve městě Pelhřimov lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 1050 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 0 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

Nehezké prostředí a nepříjemná kadeřnice.

-- Jaroslava

Mám zkušenost, že paní pěkně stříhá, ale svých zákaznic si vůbec neváží. V době nepřítomnosti neoznámí zákaznicím nepřítomnost a to ani vyvěšením informace na dveře. Vůbec namluvím o tom, že by případně mohla zatelefonovat. Chybí často a když jí zavolám, tak nebere telefon. Souhlasím s neprofesionálním chováním. Jitka

-- jitka

Přišla jsem na objednanou návštěvu a na dveřích bylo na maličkém papírku napsáno, že je "zavřeno". Několikrát jsem poté v týdnu kadeřnici volala, nezvedla mi telefon. Předem nezavolala, zpět se již také neozvala. Naprosto neprofesionální jednání. Nikdy více.

-- Marie

Paní je velice příjemná, vždy poradí, pomůže. Barva mi dlouho vydržela, nevymývala se tak rychle, jako od jiných kadeřnic.

-- marcela