Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Zlín (oblast Zlínský kraj). V tomto městě evidujeme 52 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 24347 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 4 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví Hana Macháčová, poslední hodnocení přidali k salónu Paul Allan Hair design a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví Salon Půvab. Ve městě Zlín lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 328 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 0 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

Vynikající salon, krásné prostředí, perfektně odvedená prace.. Děkuji Paulovi Allanovi a jeho týmu, vřele doporučuji všem!!!

-- SIM

Velmi šikovná kadeřnice! Jsem moc spokojená!

-- Alík

Paní Lada je pečlivá, příjemná, veselá a ochotná. Vždy jsem moc spokojená.Doporučuji. Petra

-- Peťa Peťánek

jsem spokojená a urcite kadernictví navstivim ne jednou

-- Aný

Paní mi stříhala syna, holicím strojkem mu strhla znamínko na krku a ani se pořádně neomluvila. Až jsem si všimla sama, že mu teče krev a požádala ji o dezinfekci, tak řekla, že nemá...U paní jsem nabyla dojmu, jestli dokonce nebyla pod vlivem alkoholu...

-- Renata