Na této stránce naleznete spřátelené nebo partnerské weby našeho portálu.

Hlídání dětí zebra

Hlídání dětí Zebra logo

Potřebujete pohlídat své ratolesti, zatímco jste u kadeřníka nebo na nákupech? Využijte nabídky zkušeného a přátelského personálu zebry, která se nachází v centru Prahy. Pokud jste stále v jednom kole a potřebujete si rychle vyřídit neodkladné pracovní zálěžitosti, v prostorách zebry je Vám k dispozici i internet či kopírka. Zebra navíc spolupracuje s výživovými poradci, kteří Vám rádi pomohou s nastavením správného životního stylu pro Vaše dítě.


Web: www.zebrahlidadeti.cz

Zdravá výživa Violka

Bio potraviny Violka logo

Jíte rádi zdravě a přitom nechcete za oblíbené bio potraviny platit horentní sumy? Pak možná hledáte obchod se zdravou výživou Violka. Najdete zde široký sortiment základních potravin, obilovin, luštěnin, chlazených potravin, bezlepkových potravin a dalšího zboží. Violka sídlí v Brně, ale objednávky přijímá z celé ČR. V brzké době bude zprovozněn online eshop.


Web: www.bioviolka.cz

Účetnictví, mzdy, daně - Petr Čeněk

Účetnictví Petr Čeněk logo

Příjemný účetní s 20-ti letou praxí, který za Vámi přijede a Vaše účetní dokumenty vyzvedne klidně v čekárně Vašeho salónu. Pokud vlastníte kadeřnický salón a hledáte spolehlivého a cenově dostupného účetního, podívejte se na následující odkaz.


Web: www.ucetnictvicenek.cz

NaNastroj - online kurzy hry na kytaru

online kurzy kytary NaNastroj.cz logo

Chcete se naučit hrát na kytaru, ale máte málo času nebo nemůžete narazit na dobrého učitele? NaNastroj.cz Vám nabízí zajímavou alternativu. Výuka probíhá prostřednictvím video-lekcí, které Vás provedou od úplných začátků až po pokročilé kytarové dovednosti. Učíte se kdy máte čas, nikam nemusíte dojíždět, sledujete jen to co Vás zajímá. NaNastroj.cz je největší a nejobsáhlejší portál s výukou kytary v češtině. Nabízí systematicky zpracovaná videa v souhrnné délce přes 16 hodin. Jistě tam najdete to, co hledáte.


Web: www.nanastroj.cz