Provozovatelem portálu ZnámýKadeřník.cz je od 1.1.2015 společnost TRITON IT s.r.o. - sehraný tým odborníků na internetovou reklamu.

O firmě

Společnost TRITON IT se specializuje na internetový marketing a s ním související služby: SEO, PPC, tvorbu reklamních článků a další. Od svého vzniku v roce 2014 získala firma TRITON IT řadu spokojených klientů, kterým vytvořila či zoptimalizovala jejich webové prezentace a zlepšila jejich pozice v internetovém vyhledávání. Provozujete kadeřnický salón? Vlastníte internetový obchod s kosmetikou? Nebo podnikáte v úplně jiném oboru? Chcete být vidět na internetu a nechcete za Vaši propagaci utratit statisíce? Pak kontaktujte TRITON IT.

Jak v TRITONu pracujeme?

Zdarma provedeme analýzu Vašich webových stránek a upozorníme Vás na jejich silné a slabé stránky. Následně pro Vás připravíme marketingový plán, který společně rozbereme a vybereme pro Vás nejúčinější a finančně nejdostupnější možnosti.

Dále Vám nabídneme realizaci vybraných možností propagace, ať už se bude jednat o šetrnou změnu informační architektury Vašeho webu, marketing na sociálních sítích, linkbuilding nebo PPC.