Partnerský program (affiliate)

Chcete si přivydělat se ZnámýKadeřník.cz? Často měníte kadeřníky, nebo máte nějaké jako známé? Píšete si blog, nebo provozujete internetové stránky s ženskou / lifestylovou tématikou? Zkuste se na nás obrátit, rádi se s Vámi podělíme o provize.

Vy doporučíte placenou propagaci na ZnámýKadeřník.cz kadeřnickému salónu nebo prodejci vlasové kosmetiky. A pokud oni provedou objednávku na našem portálu, tak vy obdržíte odměnu 10 % z ceny služby, kterou si objednali.

Napište nám na info@znamykadernik.cz a my pro pro Váš blog / web připravíme banner, který bude zapadat do obsahu a designu Vašich stránek a díky kterému automaticky zaznamenáme, že kupující přišel od Vás.

Pokud naše služby doporučíte, dejte nám vědět na info@znamykadernik.cz, koho jste vybídli, aby si u nás zakoupil propagaci.

ZnámýKadeřník.cz si zakládá na poctivosti. Naši uživatelé vědí, že narozdíl od jiných portálů si hodnocení k podnikům nepíšeme sami a mažeme podezřelé / duplicitní recenze. Stojí nám za to odměňovat naše hodnotitele v soutěžích za napsání recenze. Stejné morální krédo uplatňujeme i v případě partnerského programu. Navíc, bylo by pošetilé neodměnit někoho, kdo nám přivedl zákazníka.