Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Kladno (oblast Středočeský kraj). V tomto městě evidujeme 18 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 3729 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 3 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví Salon Mikkelsen, poslední hodnocení přidali k salónu Salon Mikkelsen a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví Studio Amadeus. Ve městě Kladno lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 1350 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 0 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

Byla jsem se nechat ostříhat v tomto salonu a s čistým svědomím mohu říct, že salon je to pouze názvem, protože do slova salon má hodně daleko. Měla jsem vlasy na lopatky a chtěla jsem je zkrátit na ramena a sestříhat. Dopadlo to tak že mě kadeřnice pižlala tak dlouho, že místo vlasů na ramena je mi vidět celý krk a sestříhané vlasy nemám. Pokud bych tento v uvozovkách salon měla doporučit, tak pouze těm, kteří se nechystají dlouhou dobu opustit svůj domov a počkat do doby než jim vlasy narostou a budou si moci dovolit vyjít opět mezi lidi.

-- Lenka první a poslední návštěva

Stažení tmavěhnědé barvy nadvakrát. Celkem 7,5 hodiny strávených v salónu, výsledek bohužel dost hrozný.

-- Hana

Jsem nadšená, po dlouhé době jsem odcházela od kadeřnice spokojená, což se mi stává málokdy. Měla jsem netypické přání co se týče barev - melírů, musela mě tedy slečna nejdřív odbarvit, protože mám tmavé vlasy, a potom odbarvené prameny nabarvit na požadovanou barvu. Výsledek je úžasnej i co se střihu týče, jsem opravdu moc spokojená - doporučuju.

-- Pavla

V salonu jsem byla již několikrát u slečny Jiřiny i Lucie. Nechtěla jsem žádnou dovočinu - sestříhat polodlouhé vlasy, ofinu, barvu. Musím říci, že salon se mi jeví jako průměrný. Prostředí celkem pěkné, kvalitní vlasová kosmetika. Slečna Lucie občas sděluje klientům své osobní problémy, což na pohodě a potřeby relaxace úplně nepřidá. Vodu nebo kávu mi nabídla jen 1x slečna Jiřina. Střih byl celkem pěkný, barva standartní - za tu cenu mi to nestálo. Pokud budu chtít jen sestříhat - určitě salon navštívím, ale na barvu či příjemně strávený čas bych navštívila jiný salon. Bohužel kvalita z mého pohledu ještě neodpovídá cenám.

-- venomka

Hrozný,jsem ostříhaná jako moje babička.

-- Eva

V salonu jsem byla je to již nějaká doba. Odcházela jsem spokojená, chtěla jsem vlasy sestříhat, bez barvení, účes jsem měla opravdu krásný, paní kadeřnice byla moc příjemná, opravdu jsem byla nadšená. Jenom ceny trošku vyšší, proto chodím již jinam. Komu není líto si trošku připlatit, vřele doporučuji.

-- Monika Hodanová