Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Most (oblast Ústecký kraj). V tomto městě evidujeme 47 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 5111 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 5 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví Kadeřnictví Alena, poslední hodnocení přidali k salónu Kadeřnictví Alena a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví Kadeřnictví Na Vlásku. Ve městě Most lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 680 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 0 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

Hrůza hrůz, tímto bych asi začala, dala jsem na hodnocení co jsem našla na internetu a tak jsem si naskočila na špek. Za svůj život jsem nic tak hrozného u kadeřníka nezažila. Spálené uši od barvy, připálenou hlavu jak z Afriky a o polovinu méně vlasů než jsem přišla, bohužel vytrhané. Sem raději ne, ne, ne a ta cena, to jsem se položila.

-- Alena

K paní kadeřnici chodíme celá rodinka. Nejvíce se vyřádí na mě, stříhání a barva. Nebojí se experimentovat, je příjemná a dokáže poradit. Příjemné prostředí. Mohu jen doporučit. Stálá zákaznice.

-- Naďa

Chtěla bych touto cestou pochválit paní Kadeřnici. Má velmi šikovné ruce a moc se mi líbí učes který mi dnes udělala. Ale kromě toho bylo taky celou dobu vidět, že je to opravdu vnitřně krásný člověk, který okolo sebe umí rozdávat jenom dobré. Takže návštěvu tohoto kadeřnictví všem vřele doporučuji.

-- Vendy

Příjemné a ochotné kadeřnice, které odvádějí perfektní práci na profesionální úrovni. Stálá zákaznice.

-- Kamila

Kadeřnictví Alena je místo kde se cítím úžasně, krásně a mladě. Jsem vždy hýčkána v rukách špičkových kadeřnic!

-- Dara

NEJLEPSI kadernice,kterou znam! Vyzkousela jsem jich nekolik,protoze jsem se odstehovala,ale nenarazila jsem na zadnou ani z poloviny tak dobrou jako tuto, radsi si zajedu nekolik desitek kilometru,ale vim ze budu vzdy spokojena...mohu jen a jen doporucit!

-- Gigi

Byla jsem zatím nejvíc spokojena

-- Petra

jsem spokojená,děkuji. Zásadně nechodím jen do jednoho salónu.Zkouším pořád nové věci. Za mne 5 hvězdiček

-- nugy