Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Brno (oblast Jihomoravský kraj). V tomto městě evidujeme 165 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 58768 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 4 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví E&K vlasové a nehtové studio, poslední hodnocení přidali k salónu Salon YES VIP Brno a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví Salon YES VIP Brno. Ve městě Brno lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 708 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 0 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

Vzhledem k tomu, že jsem měla vlasy ve špatné kvalitě, tak se mi díky péči salonu v Yes Vip konečně daly dohromady a vypadají jako vlasy. Jsou lesklé a pevné a za to jsem moc vděčná.

-- Katerina74

Pravidelně chodím do salonu na úpravu vlasů. Mají tady moc příjemné prostředí a cena je za služby pro mě úplně vyhovující.

-- Andrea

S prodlužováním vlasů v tomto salonu jsem spokojena. Nejdou vidět žádné spoje, což je pro mě velmi důležité. Vlasy nesjíždí a vydrží poměrně dlouho, než musím na posunutí. Doporučuji.

-- Gabča

Profesionální, milý přístup a příjemné prostředí. Kadeřnice se nebojí extravagance a to mám ráda.

-- Natálie

Paní je moc milá a šikovná. Stříhá krásně a levně vždy jsem byla spokojená se střihem svých chlapů ale přeci je to jedno ALE má. Paní nemá žádnou otevírací dobu jen dle objednání a objednat se je v podstatě nemožné. Telefon nezvedá na SMS nereaguje a na fb také nereaguje. Když jdete osobně máte větší šance se objednat ale většinou mám štěstí že je zavřeno. Jen proto dávám 3 hvězdičky jinak paní je moc šikovná kadeřnice.

-- Kasispa

Ve vašem salonu yes vip jsem konečně našla svůj odstín, kterého se držím už hodně dlouho. Mám ráda medové nádechy do světlé barvy a slečný jsou u vás velice šikovné. Příjemně si u vás zarelaxuji a doporučuji vás dál.

-- Valentýna

Devcata jsou velice sikovna, prostredi prijemne a ceny vice nez priznive. Se strihanim jsem vzdy spokojen a navstevu tohoto salonu nebo studia, chcete-li, urcite mohu vsem jen doporucit.

-- David

Perfektné studio,bola som velmi spokojná,hladala som dlho kaderničku,naozaj všem odporučam,dakujem ještě raz

-- Marina

Asi měsíc zpátky jsem narazil na kadeřnictví yes vip, kde jsem si nechal zahustit vlasy takovou metodou, že vám na vlasy dají malou paruku která se připevní a hlavně nespadne. Bylo mi to ze začátku sice trochu nepříjemné, ale aspoň se tím vyřešil můj problém, a já už nemusím nosit čepice kvůli patrnému kolínku které se mi začalo tvořit.

-- Jeník

Veliká spokojenost,perfektní střih,výborné capucino,děkuji a těšim se na další návštěvu

-- Zuzka

Maximální spokojenost, milý personál, doporučuji.

-- Franta

Jsem velmi spokojena, velice příjemné kadeřnice, příjemný prostor. Urcite budu chodit i nadále, doporučuji všem.

-- Sofie

Bezva střih, pokaždé moc spokojen

-- Honza

Dnes jsem navštívila toto krásne, čisté kadeřnictví, jsem nadšená a velice spokojená, poradila mi to kamarádka,odcházela jsem opravdu moc spokojená,dostane se vám maximální péče, jako bonus jsem dostala zabal na vlasy,děkuji kadeřnicim moc

-- Barca

Studený, neosobní přístup. Ticho,žádná hudba ani komunikace jakákoliv. Navíc zima,prý nejede topení, ale žádná omluva ani upozorněni, nic. Už nikdy. Výsledek neodpovídal. Nebyla jsem spokojena.V žádném případě nedoporučuji

-- Lucie

Výborné kadeřnictví. Chodím pravidelně každý měsíc již asi 2 roky a vždy odcházím maximálně spokojená.

-- Taťána

Byla jsem v tomto kadeřnictví na keratinu a nemohu jinak než doporučit, vlásky mám zdravé a konečně se neulamuji,ještě jednou moc děkuji

-- Petra

Super střih,mohu jen doporučit

-- Radek

Chci touto cestou moc poděkovat za krásný střih i barvu s melirem,jsem naprosto spokojená

-- Jana

Kadeřnice mi zničila vlasy, spálené melírem,totálně zničené. Vypadám jak šedá myš s chemlonem na hlavě.

-- Kettyna