Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Brno (oblast Jihomoravský kraj). V tomto městě evidujeme 165 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 67272 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 4 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví E&K vlasové a nehtové studio, poslední hodnocení přidali k salónu E&K vlasové a nehtové studio a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví E&K vlasové a nehtové studio. Ve městě Brno lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 725 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 0 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

Překrásně udělaný melír, jemné pramínky,slečna si s účesem opravdu vyhrála, občerstvení v ceně,už se těším na příště

-- Vanda

Velmi kvalitní střih, perfektní barva a velmi milé a příjemné jednání. Děkuji Fajmanova Miluše

-- Fajmanova

Za hodně peněz málo muziky. Paní kadeřnice je milá, má zájem vám vyhovět a umí naslouchat, proto má takovou oblibu u svých zákaznic. Ovšem to je trochu drahé povídání za tisíc korun na hodinu plus spotřebovaný materiál. To vás může čtyřhodinové barvení vyjít na 6200,Kč a výsledek na vlasech za 2 měsíce není patrný. Proto se raději informujte na cenu dopředu. Kdybych to věděla, nešla bych tam. Recenze většinou nepíšu, ale nedalo mi to, nepodělit se o toto nestandardní jednání.

-- Markéta

Rad sem chodim jiz delsi dobu, prijemne kadernice a vzdy jsem spokojen

-- deexter

Byla jsem si vlasy prodloužit a také nabarvit. Jsem celkově se salónem spokojená. Ceny mi přijdou v pohodě

-- Anka

Jedna velká hrůza. Babička se u vás dneska byla ostříhat. Já jako vyučený kadeřník který se tomu věnuje musím říct, že jsem horší střih v zivote neviděl. Komplet celé zubaté! U levého ucha zůstal asi jeden cm a u pravého 2 cm . Boky úplně vypidlane a vršek nespojený k bokům. Vzadu na krku pět celé zubaté. Takhle ošklivě by to neostříhám ani prvák na učňáku. Za tenhle stříh by vám mělo vzít vyucnak!

-- DanielH

Vzhledem k tomu, že jsem měla vlasy ve špatné kvalitě, tak se mi díky péči salonu v Yes Vip konečně daly dohromady a vypadají jako vlasy. Jsou lesklé a pevné a za to jsem moc vděčná.

-- Katerina74

Pravidelně chodím do salonu na úpravu vlasů. Mají tady moc příjemné prostředí a cena je za služby pro mě úplně vyhovující.

-- Andrea

S prodlužováním vlasů v tomto salonu jsem spokojena. Nejdou vidět žádné spoje, což je pro mě velmi důležité. Vlasy nesjíždí a vydrží poměrně dlouho, než musím na posunutí. Doporučuji.

-- Gabča

Profesionální, milý přístup a příjemné prostředí. Kadeřnice se nebojí extravagance a to mám ráda.

-- Natálie

Paní je moc milá a šikovná. Stříhá krásně a levně vždy jsem byla spokojená se střihem svých chlapů ale přeci je to jedno ALE má. Paní nemá žádnou otevírací dobu jen dle objednání a objednat se je v podstatě nemožné. Telefon nezvedá na SMS nereaguje a na fb také nereaguje. Když jdete osobně máte větší šance se objednat ale většinou mám štěstí že je zavřeno. Jen proto dávám 3 hvězdičky jinak paní je moc šikovná kadeřnice.

-- Kasispa

Ve vašem salonu yes vip jsem konečně našla svůj odstín, kterého se držím už hodně dlouho. Mám ráda medové nádechy do světlé barvy a slečný jsou u vás velice šikovné. Příjemně si u vás zarelaxuji a doporučuji vás dál.

-- Valentýna

Devcata jsou velice sikovna, prostredi prijemne a ceny vice nez priznive. Se strihanim jsem vzdy spokojen a navstevu tohoto salonu nebo studia, chcete-li, urcite mohu vsem jen doporucit.

-- David

Perfektné studio,bola som velmi spokojná,hladala som dlho kaderničku,naozaj všem odporučam,dakujem ještě raz

-- Marina

Asi měsíc zpátky jsem narazil na kadeřnictví yes vip, kde jsem si nechal zahustit vlasy takovou metodou, že vám na vlasy dají malou paruku která se připevní a hlavně nespadne. Bylo mi to ze začátku sice trochu nepříjemné, ale aspoň se tím vyřešil můj problém, a já už nemusím nosit čepice kvůli patrnému kolínku které se mi začalo tvořit.

-- Jeník

Veliká spokojenost,perfektní střih,výborné capucino,děkuji a těšim se na další návštěvu

-- Zuzka

Maximální spokojenost, milý personál, doporučuji.

-- Franta

Jsem velmi spokojena, velice příjemné kadeřnice, příjemný prostor. Urcite budu chodit i nadále, doporučuji všem.

-- Sofie

Bezva střih, pokaždé moc spokojen

-- Honza

Dnes jsem navštívila toto krásne, čisté kadeřnictví, jsem nadšená a velice spokojená, poradila mi to kamarádka,odcházela jsem opravdu moc spokojená,dostane se vám maximální péče, jako bonus jsem dostala zabal na vlasy,děkuji kadeřnicim moc

-- Barca