Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Olomouc (oblast Olomoucký kraj). V tomto městě evidujeme 100 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 23230 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 4 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví Ludmila Dujavová, poslední hodnocení přidali k salónu Kateřina Peláková a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví Ludmila Dujavová. Ve městě Olomouc lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 620 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 0 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

K paní Pelákové chodím na doporučení kamarádky již roky a vždy odcházím velmi spokojená. Líbí se mi, že během stříhání probíhá nenucená konverzace, paní je velmi příjemná a nechápu, jak někdo může říct, že nemá slušné vychování. Příznivé jsou i ceny - mytí vlasů, stříhání, trvalá a foukaná za necelých 500 korun. K paní Kateřině Pelákové budu ráda chodit dál.

-- Martina

Vždy jsem odcházela spokojená.Teď je na Blažejovském náměstí.

-- Marcela

Velmi nerudná paní bez špetky slušného vychování. Osobní nepříjemná zkušenost. Příště se radši nechám ostříhat sekačkou od silničářů, než strávit drahocenné minuty svého života v její společnosti.

-- Kuba

Nejlepší kadeřnice paní Dujavová ! DOPORUČUJI! Poradila si s předchozí práci jedné kadeřnice, která mi totálně zničila vlasy a paní Dujavová to dala do pořádku.. Doporučuji ještě jednou všem náročným kientkám!

-- Pavlína

Do kadeřnictví jsem šla z důvodu dobrých recenzí na internetu týkajících se melírů. Pro mě velké zklamání. Melíry ve vrchní části byli tlusté dvoubarevné prameny. Takový melír dokáže i začínající kadeřnice a to s podstatně nižší cenou.

-- Marta

Naprostá spokojenost. Konečně jsem kápla na šikovnou kadeřnici. Není drahá, je milá a vždycky od ní odcházím spokojená, takže doporučuji.

-- Hanyny

Moc děkuji za příjemné dopoledne strávené ve Vašem salonu. Byla to velká změna, ale stálo to za to. Mám ráda lidi, kteří něco umí a zároveň to dělají s láskou. Díky Eva S. Uherské Hradiště

-- esally

Jsem nadmíru spokojena se službami poskytovanými v tomto kadeřnictví. Pracuje tam několik kadeřnic i jeden kadeřník... Je dobré se vždy objednat mívají plno. Naposled jsem, ale byla nespokojena s cenou, jelikož ještě před půl rokem jsem platila 600 Kč. Je ale možné, že je to proto, že chodím přímo k majitelce kadeřnictví. A nechávám se barvit dvěmi barvami... Jinak můžu více jak doporučit. Milí, ochotní zaměstnanci!

-- DonnaForman

Na teto adrese momentalne sídlí kadeřnice Lenka Pilátová, ktera je neuveritelne sikovna, kreativni a mila. Vzdy vi co presne chci a vzdy jsem nad miru spokojena jak s vysledkem tak cenou.

-- Aja

Příjemná kadeřnice, konverzace nebylo příliš mnoho, ale ani málo. Měla jsem u ní pocit, že jsem hýčkaná a dává si na tom záležet. Rozhodně doporučuji.

-- Domča B.