Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Pardubice (oblast Pardubický kraj). V tomto městě evidujeme 77 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 11171 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 3 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví Diana, poslední hodnocení přidali k salónu Kadeřnictví CRISTINE a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví Ivana Jankovičová. Ve městě Pardubice lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 537 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 0 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

Nepříjemná kadeřnice, neprofesionální přístup, nepořádek v salonu, špatný střih vysoká cena! Celkový dojem velmi špatný.

-- janet

Skvělá šikovná slečna,vřele doporučuji

-- Zdeněk Štěpánek

Já mohu salon Diana a kadeřnici Míšu jedině pochválit.Byla milá a příjemná a barvu s melírem jsme prodiskutovaly co a jak by se hodilo a slušelo i příjemně popovídaly.Myslím,že i cena odpovídala.Byla jsem spokojena a změna se líbila i okolí.

-- Marča

Salon Diana mi byl doporučen jako profi kadeřnictví. Po jejich návštěvě jsem naprosto zklamaná. Komunikace žádná, jako bych je obtěžovala. Kadeřnice pomalá, bez zájmu. S barvením hlavy mi obarvila půlku čela a tvářila se divně, když jsem ho chtěla umýt - prý se to časem smyje. Stříhají tam vesměs mladé holky bez zkušeností, snad i učenky, které nikdo nehlídá. Kadeřnice s účesy moc zkušeností neměla, tak se vše snažila dohnat fénem a přepálila vlasy, co to šlo. Za ty prachy děs a bída.

-- Anna

Potřebovala jsem rychle ostříhat a v salonu, kam jsem chtěla měli plno. Tak jsem si vzpomněla na salon Diana. Chtěla jsem jen srovnat a prostříhat vlasy, tudíž mi suchá metoda úplně stačila. Vzala si mě slečna kadeřnice, posadila mě do křesla a začala česat. Vypadalo to, že ji hrozně otravuji, že vůbec něco chci. Rozčesala mi vlasy a přiskřipcovala. Až potom se mě zeptala, co vlastně chci-což mě zarazilo, že to nebyla první otázka. Po asi 15 minutách jsem byla ostříhaná. Jen se mě ještě zeptala jestli to chci sestříhat. S ostříháním jsem spokojená, s ochotou ani trochu. Nechala jsem tam 220 Kč s tím, že bych to viděla tak na 150 Kč a ještě bych byla velkorysá za tu ochotu.

-- Ja

Vzhledem k tomu,. že mám jemné vlasy, bývám nadšená zřídka. Tady jsem byla jen 1x-

-- kocik

Byla jsem velmi spokojena s celkovou úrovní služeb. Prostředí je příjemné, kadeřnice milá a přátelská.

-- Vivi

Navštívila jsem tento salon myslím 3x a vždy jsem byla spokojená s barvou, střihem i závěrečným stylingem. Kadeřnice byly taky vždy milé a nečekala jsem dlouho. Cena je vyšší, ale odpovídá to výsledku a kvalitě používané kosmetiky.

-- C_onstantine

Zakoupila jsem voucher na slevovém portálu. Asi jsem měla počítat s tím, že za tak nízkou cenu, nepamatuji se ale už přesně, nemůžu čekat profesionální výsledek. V kadeřnictví měli narváno a na jeden čas objednaných hodně lidí, takže kadeřnice stále odbíhala a nevěnovala se jen mně, což mám ráda a ocením to. Barvila mě načerno, na tom moc není co zkazit, takže v pořádku, jen mi vlasy vymývala paní majitelka, která není kadeřnice, protože kadeřnice nestíhala a barvu mi velmi špatně umyla, hlavně zespod vlasů. Spěchala a měla jsem nevymytou barvu a na hlavě se mi udělaly puchýře. Naštěstí vlasy to nepoznamenalo. Střih a konečná úprava vlasů byly v pořádku.

-- C_onstantine