Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Přerov (oblast Olomoucký kraj). V tomto městě evidujeme 2 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 2263 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 5 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví Terézia Dočekalová, poslední hodnocení přidali k salónu Terézia Dočekalová a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví Terézia Dočekalová. Ve městě Přerov lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 638 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 0 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

Kadeřnictví p.Dočekalové navštěvuji už 30 let.Vždy odcházím spokojená,odpočatá a krásná! Je vždy usměvavá a vstřícná,prostě je to příjemný relax.

-- Iveta

Kadeřnictví paní Dočekalové navštěvuji pravidelně asi 15 let. Jsem maximálně spokojená, paní Dočekalová je prostě skvělá. Střih je dokonalý, barva krásná, prostředí a přístup k zákazníkům nemá chybu.

-- B.P.

Dodatečně děkuji paní Dočekalové za super účes, jsem velmi spokojena a mohu všem jen doporučit, opravdová profesionálka. Určitě budete spokojeni.

-- Barbora

Operativní, rychlá, vstřícná. Bohužel rychlá až tak, že mě střihla do levého i pravého ucha. Odcházet po té na pracovní schůzku, i když s novým účesem, nebylo příliš reprezentativní. To se mi nikde jinde nestalo...

-- Jirka

Opravdu jedina kadeřnice, ke ktere přijdete s fotkou, a odchazite s originalni kopii na vaší hlavě. Poradi, od zlého odradi a v čem může, vyhoví. Takové jsou bezkonkurencni služby paní Terezie. Doporučuji i pro nejnarocnejsi zakazniky!

-- Jiří Glos

Kadeřnictví paní Dočekalové navštěvuji již 7 let a jsem vždy maximálně spokojená. Příjemné prostředí, profesionální výkon.

-- Marta

Jsem spokojená zákaznice již více než 12 let a to mluví za všechno... není co dodat, snad jen to, že z kadeřnického salonu mohu odejít přímo i na tu nejnáročnější společenskou akci a ještě se mi nestalo, že by některá z přítomných nepronesla pár obdivných slov k mému účesu či barvě

-- Alena

Má spokojenost nejde vyjádřit slovy. Od návštěvy tohoto kadeřnictví se zase ráda dívám do zrcadla.

-- Oldřiška Krejčířová

Bajecna kadernice, velice dobre mi poradila se strihem a doporucila spravne pripravky na muj typ vlasu. Prijemne prostredi a velmi cisto. Vrele doporucuji.

-- Kudláčková

Skvělá kadeřnice, která pracuje velmi profesionálně a rozhodně ví co dělá. Můj střih je vzdušný a přitom bohatý, barva nádherná, vlasy skvěle vypadají. Nezávisle na mém pocitu ostatní lidé hodnotí můj účes velice pozitivně a za to děkuji paní Dočekalové a vřele doporučuji návštěvu jejího kadeřnického salonu.

-- Simona

Příjemná paní kadernice, vyhoví přesně podle praní :

-- Lucie