Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Roudnice nad Labem (oblast Ústecký kraj). V tomto městě evidujeme 20 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 24268 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 3 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví Studio Infinity, poslední hodnocení přidali k salónu Salon Profi a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví Kadeřnické studio Tomáš Zahálka. Ve městě Roudnice nad Labem lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 516 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 7 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

Super jsem spokojená. Mám tak krasne meliry , že se mne ptají všechny klientky odkud jsou!

-- Lucius

Před chvílí jsem odešla s kadeřnictví a musím říct, že to pro mě byl zážitek. Kadeřnictví má svého ducha a bylo o mě výborně postaráno. Na to, jakou dobu se o mě pan kadeřník staral a jakou skvělou práci odvedl, si naúčtoval více než slušnou cenu.Za mě si kadeřnictví u Krejzů zaslouží určitě 5 hvězdiček.

-- Eva

Milý, vstřícný, pokud se hned nedovolám, ozve se zpět. Střih vždy perfektní a dlouho vydrží. Barvy kvalitní. Jsem zákaznice již řadu let.

-- Vera

Se střihem i prací jsem byla spokojená, ale kolikrát ani nevěděl, že jsem objednaná a čekala jsem tam hodinu a půl u toho 1000 dalších lidí co tam byli na cigáro takže to mě vadilo natolik, že jsem tam přestala chodit. Jinak tedy s každým účesem jsem byla spokojená.

-- Lucik

Velmi příjemná obsluha, možno i bez objenávky. Cena výhodná. Moc se mi líbí a jsem spokojená s výsledkem. Doporučuji!

-- Dara

Dnes jsem na doporučení byla prvně v tomto salonu. Používají značkovou kosmetiku. Velmi příjemné prostředí, první kadeřnictví, kde mi nebyla zima když jsem měla mokré vlasy. Vřele doporučuji.

-- Eva

Po dlouhé době jsem zas našla kadeřnictví, kde jsem byla opravdu spokojena. Takže zůstanu ráda věrna.

-- Jiřina

Příjemná slečna kadeřnice, kvalita i rychlost. Byla jsem moc spokojena.

-- Hanka

Mile kadernice,prijemne prostredi,kvalitni sluzby..

-- Babu

spokojenost se střihem a kolektivem v salonu.. žádné čekání

-- Lusi

Klasické vesnické kadeřnictví zaměřené na starší generaci klientek. Střih byl spíše průměrný.

-- Markéta

Jedná se spíše o kadeřnictví pro muže. Zastaralý a nemoderní salon i samotné služby.

-- Markéta

V kadeřnictví jsem byla pouze nouzově, má kadeřnice byla na dovolené. Střih se mi ale vůbec nelíbil, takže sem už ne.

-- Markéta

Jedná se o velmi oblíbené kadeřnictví ve městě, tak jsem ho vyzkoušela taky. Cena vzhledem ke značce L Oreal vyšší, ovšem výsledek za to stojí.

-- Markéta

Kadeřnice u nás ve vesnici, ještě ze staré školy, ale společenské účesy opravdu umí a byla jsem spokojena, jak s provedením, tak cenou.

-- Markéta

Pěkný salon na vesnici, ovšem na 3 kadeřnice dost titěrný. Záleží také na tom, která z kadeřnic se vás ujme, nejvíce spokojená sem byla s Káťou.

-- Markéta

Příjemné prostředí, ale celkově drahé služby a hlavně extrémní čekací doba. Přišla jsem v půl 2 na melíry a odcházela cca v 7 hodin večer. Naobjednáno mnoho klientů zároveň, což se zákonitě nedá stíhat.

-- Markéta

Nově vybudovaný salon, který nabízí příjemné prostředí. Střih spíše průměrný, neurazí, ani nenadchne.

-- Markéta

Další z kadeřnic, která se spíše specializuje na starší klientelu, proto není vhodné pro ty, co hledají moderní střihy.

-- Markéta

Profesionální přístup, hezké prostředí salonu, spokojenost s výsledkem i cenou.

-- Markéta