Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Roudnice nad Labem (oblast Ústecký kraj). V tomto městě evidujeme 20 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 29062 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 3 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví Studio Darja, poslední hodnocení přidali k salónu Studio Infinity a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví Studio Darja. Ve městě Roudnice nad Labem lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 519 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 6 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

Zničené vlasy, nedoporučuji !

-- Lenka

Darunka nejsikovnejsi kadernice, nikam jinam nejdu! Jen se tam dostat.

-- Eva

Velmi spokojena, jinam už nepůjdu.

-- Olga

Jsem velmi spokojena ,nohu jen doporučit

-- Jana

Bohužel nespokojenost, protože jsem byla objednaná kolem 5 večer a přijela jsem tam přesně pak jsem šla do vnitř a druhá kadeřnice povídala, že kolegyně co mě má na starost tam není a že mi dá kontakt a že jí mam zavolat a to jsem udělala volala jsem paní nekolikrát i jsem pár minut počkala jestli zavolá zpět a nic, tak jsem jela domů a ani potom se paní už nikdy neozvala, moje zkušenost

-- Veronika

Nespokojenost, Pani Kadeřnice neměla vůbec žádný cit a ani s strojkem nevěděla co dělat, více se soustředila na povídání si s zákazníky než na stříhání. Musel sem okamžitě zajet do jiného kadeřnictví aby mi to opravili. Nedoporučuji..!!!

-- Maky

Absolutní nespokojenost.Na pravé straně hlavy mám nedokončenou práci a na levé straně hotové jen do půlky.Rozhodně nedoporučuji.

-- El cabanos

Super jsem spokojená. Mám tak krasne meliry , že se mne ptají všechny klientky odkud jsou!

-- Lucius

Před chvílí jsem odešla s kadeřnictví a musím říct, že to pro mě byl zážitek. Kadeřnictví má svého ducha a bylo o mě výborně postaráno. Na to, jakou dobu se o mě pan kadeřník staral a jakou skvělou práci odvedl, si naúčtoval více než slušnou cenu.Za mě si kadeřnictví u Krejzů zaslouží určitě 5 hvězdiček.

-- Eva

Milý, vstřícný, pokud se hned nedovolám, ozve se zpět. Střih vždy perfektní a dlouho vydrží. Barvy kvalitní. Jsem zákaznice již řadu let.

-- Vera

Se střihem i prací jsem byla spokojená, ale kolikrát ani nevěděl, že jsem objednaná a čekala jsem tam hodinu a půl u toho 1000 dalších lidí co tam byli na cigáro takže to mě vadilo natolik, že jsem tam přestala chodit. Jinak tedy s každým účesem jsem byla spokojená.

-- Lucik

Velmi příjemná obsluha, možno i bez objenávky. Cena výhodná. Moc se mi líbí a jsem spokojená s výsledkem. Doporučuji!

-- Dara

Dnes jsem na doporučení byla prvně v tomto salonu. Používají značkovou kosmetiku. Velmi příjemné prostředí, první kadeřnictví, kde mi nebyla zima když jsem měla mokré vlasy. Vřele doporučuji.

-- Eva

Po dlouhé době jsem zas našla kadeřnictví, kde jsem byla opravdu spokojena. Takže zůstanu ráda věrna.

-- Jiřina

Příjemná slečna kadeřnice, kvalita i rychlost. Byla jsem moc spokojena.

-- Hanka

Mile kadernice,prijemne prostredi,kvalitni sluzby..

-- Babu

spokojenost se střihem a kolektivem v salonu.. žádné čekání

-- Lusi

Klasické vesnické kadeřnictví zaměřené na starší generaci klientek. Střih byl spíše průměrný.

-- Markéta

Jedná se spíše o kadeřnictví pro muže. Zastaralý a nemoderní salon i samotné služby.

-- Markéta

V kadeřnictví jsem byla pouze nouzově, má kadeřnice byla na dovolené. Střih se mi ale vůbec nelíbil, takže sem už ne.

-- Markéta