Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Třebíč (oblast Vysočina). V tomto městě evidujeme 18 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 4197 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 5 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví KADEŘNICKÝ SALON FLÓRA, poslední hodnocení přidali k salónu KADEŘNICKÝ SALON FLÓRA a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví KADEŘNICKÝ SALON FLÓRA. Ve městě Třebíč lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 250 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 0 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

Moje zkušenost je, že paní kadeřnice Flora perfektně stříhá a tím si získala další dvě zákaznice -mé dcery. Barvy které používá mi dlouho vydrží a nevymívají se tak rychle. Takže kvalita a veliká spokojenost. K tomu nabídka čaje-kávy a milého popovídání je super bonus. Všem vřele doporučuji :-D.

-- Ivana

Dnes jsem navštívila kadeřnický salon paní Flory a můžu jen doporučit.Velice příjemná a milá paní, která rozumí své práci.Umí poradit se střihem i barvou a výsledek je prostě úžasný.Odcházela jsem velmi spokojená a nabitá energií kterou mi paní Flora předala.Moc jí děkuji a určitě ji příště navštívím.Kdo chcete kvalitu určitě stojí za to salon Flora navštívit.

-- Vlasta

NEJLEPŠÍ PANÍ KADEŘNICE v Třebíči, velmi milá a zkušená, má cit a vkus, jaký účes se hodí k dané povaze, vždycky si ví rady. Na každou návštěvu kadeřnictví paní Flory se moc těším. Skvělá domluva, nikdy jsem nemusela dlouho čekat, velice vstřícný přístup a opravdu šikovná paní kadeřnice - v Třebíči jsem navštívila už hodně kadeřnictví, ale nikdy jsem nebyla tak nadšená jako když mi vlasy ostříhala a upravila právě paní Flora. Všem, kdo hledají opravdu kvalitní kadeřnictví, tento salon upřímně doporučuji. A Vám, paní Floro, velice děkuji za to, jaká jste. Moc si Vás vážím!

-- Eva

Byla jsem v tomto salonu jednou a naposled. Rozhodně nedoporučuji - ostříhání konečků za 300 Kč a ještě k tomu úplně jinak než si člověk řekne.

-- Anonym

Paní Flóra, je úžasná. Nečekal jsem, že kadeřnice může být tak fajn. Chodím pravidelně, protože chci vypadat jako fešák.

-- Michal

Ostříhá tak, že i bez údržby a nafoukávání vypadají vlasy stejně, jako když jsem ze salónu odcházela. Nečeká se, je rychlá, slušná a dovede poradit i mimo. Po hrozných zkušenostech v Třebíči jsem konečně spokojená.

-- Lucie

Paní kadeřnice je velmi ochotná, dokáže rychle odhadnout, co vám bude slušet. Pohraje si s každým vláskem tak, že výsledek opravdu stojí za to. Jsem naprosto nadšená jak z jejího profesionálního a zároveň přátelského přístupu, tak z výsledku. Pro mě top kadeřnice v Třebíči.

-- Jana

Příjemné vystupování, perfektní komunikace, profesionální přístup, spokojenost. Určitě budu využívat dál...

-- Michal

Pani Flora je temperamentni a osobita kadernice s dobrym vkusem. Prostredi salonu ma skvelou atmosferu, a nazev tomu naprosto odpovida. Vzdy odchazim s peknym ucesem a necim, nad cim mohu popremyslet. Doporucuji

-- Rene

Paní Flóra je ta nejhodnější a nejvstřícnější kadeřnice široko daleko. Vřele doporučuji.

-- Roman

Od paní Platonové odcházím vždy s úsměvem na rtech a milým těšením se na příští návštěvu. Profesionální služby vyvážené osobním charismatem této dámy. Děkuji za radu ve výběru střihu i příjemnou relaxaci. Příznivé ceny. Doporučuji. Pozn.: Pobočka Brno

-- Lucie

Velmi příjemné, paní Flóra umí vytvořit střih přesně na míru. Doporučuji.

-- Ilona

Suprova žena vždy vi co svami, co by slušelo a dokáže poradit navíc si sni vždy mam co říci jedině doporučuji.

-- Alex

Perfektní práce, byla jsem moc spokojená. Podle mého názoru je to nejlepší kadeřnictví v Třebíči.

-- Jitka

Super komunikace, stříhání a lokalita. V Třebíči podle zkušeností, a to nejen mých, určitě nejlepší kadeřnictví.

-- MartinK

příjemné vystupování, profesionální přístup, příznivá cena, maximální spokojenost

-- Standa

Super, paní kadeřnice byla moc příjemná a komunikativní. Se střihem jsem byla moc spokojená.

-- Lenka

Příjemné vystupování a vždy kvalitně odvedená práce.

-- Roman

Dobře odvedená práce a příjemné vystupování.

-- Denisa

Barbora to spletla a nejde to vrátit. Dávám samozřejmě 5 hvězdiček.

-- Barbora podruhé