Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Praha 1 (oblast Praha). V tomto městě evidujeme 80 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 70662 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 4 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví Salon Iveta Doležal, poslední hodnocení přidali k salónu Kadeřnický salon Jarky Čechové a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví Kadeřnický salon Jarky Čechové. Ve městě Praha 1 lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 1178 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 1 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

Tento salon navštěvuji pravidelně již pár let a vždy jsem byla maximálně spokojená. Příjemné prostředí i personál. Paní Eliška je profesionál, vždy dobře poradí a odhadne co komu sedne. Doporučila jsem ji kamarádkám a ty také už nechtějí jinam. Od té doby co se mi stará o vlasy, ostatní mi je chválí. Za mě určitě doporučuji.

-- Zuzulovena

Jsem maximalne spokojena, jednalo se sice pouze o střih ofiny, ale perfektní služby, kadeřnice Manuela je vynikajici. Dekuji

-- Petra Ebachova

Šikovný kadeřník, příjemná atmosféra i lidé.

-- Marlowe

Exactly like I have always wanted.

-- daltry

Byla jsem moc spokojená, Tadeáš - top stylista je skvělý. Slečna, která mě barvila, také velice příjemná. Určitě doporučuji

-- Marina

Nikdo se mi před tím tak krásné neostrihal jako tady . Naprosto profesionální přístup a příjemné prostředí .

-- Kateřina

Kadernictvi jsem navštívila poprvé a bylo to super! Nabídli pro mne kávu a sušenky. Před tím jsem měla hodně zničeny vlasy a tedy vypadají zdravé a lesklý, barva také super . Vrátím se za měsíc . Děkuji paní kadernice !

-- Anna

Tónování ok. Střih a foukaná hotová za 10min...Vysoká cena určitě neodpovídá výsledku. Zatím nejhorší servis v porovnání s ostatními salony.

-- Eva

Byl to super kaderník a hlave skvelé prostředi DOPORUČUJI !!!

-- Kulda

Jsem spokojená a těším se na příště! Byla jsem v Hairborn poprvé a p. Veronika je moc vnímavá a návštěva salonu velice příjemná. Dostala jsem rady, tašku s dárečky jako od Ježíška, dobrej pocit na celej den a vlasy, co poslouchají. Celkově to bylo všechno rychlé, cítila jsem se dobře - na to, že se kadeřnictví bojím, na velikost salonu je fakt útulný, odcházím jako princezna a cítím se jako královna - a taky se tak ke mně lidé chovali celý de. Doporučuju!

-- Maru

Ač nerada, ale musím se podělit o negativní zkušenost. Do salonu jsem zavítala poprvé cca před 14 dny ke kadeřnici Lence. Ze salonu jsem vesměs odcházela spojená. Další dny však moje vlasy nešly dle mé představy upravovat, což se mi ještě nikdy nestalo. Kadeřnice evidentně neodhadla, co můj vlas po její střihu provede a jak bude účes vypadat při běžném nošení. Škoda, že účes nelze reklamovat, za takto nepovedou práci jsem zaplatila vysokou cenu. Navštívila jsem tedy jiný salon, kde mi účes upravily dle mého stylu a vlasů. Nechci hanit práci sl. Lenky, ale některé střihy prostě na všechny typy vlasů nejdou. Jinak prostředí a kadeřnice jsou milé.

-- Kamila

Byla to moje první návštěva. Z polodlouhých vlasů jsem chtěla krátký, letní sestřih, který je přesně podle mých představ.

-- Alena D.

Príjemné prostredie, lukratívna lokalita. Začiatok kúri presne na čas. Pani kaderníčka vie poradiť a odporúčiť. Už mám objednaný další termín. Odporúčam.

-- Evík

Doporučuji paní Veroniku Půrovou. Líp jsem ostříhaná nebyla. Konečně jsem našla salon a kadeřnici, ke které se budu ráda vracet.

-- Terča

Skvělé prostředí a rozkvetlá terasa na které jsem si v době působení barvy mohla sednou a vypít kafe. Odcházela jsem jak znovuzrozená! Kadeřnice nebyla zbytečně vtíravá ale poradila mi věci, které jsem ani předtím nevěděla! Super! Dostala jsem voucher na příště abych si vyzkoušela kůru, která mi ozdraví vlasy! Všem moc doporučuji! Byla jsem u kadeřnice Míši Drbohlavové.

-- Jitka

Dle hodnocení na internetu jsem se vydala za slečnou Zuzkou a opravdu jsem byla velmi spokojená. Zuzka je velmi příjemná a své práci rozumí. Už jsem se znovu objednala a moc se těším na pokračování! Doporučuji!

-- Renata

Dnes jsem navštívila salon konkrétne kadeřnici Zuzku je uzasna,pečliva a moc sikovna. Jsem spokojena jak s barvou, melírem tak i se strihem. Už dlouho jsem nebyla tak spokojena. Vrele doporucuji.

-- Pavla

Příjemné prostředí salónu, ochota a vstřícný přístup kadeřnice Zuzky určitě stojí za vyzkoušení. Dlouho jsem v Praze hledala kadeřnictví, které by mi udělalo kvalitní melír. Jsem ráda, že už jsem ho nalezla a budu se určitě vracet.

-- Magda

Slečnu Zuzku mohu jen doporučit. Je to velice milá, profesionální kadeřnice. Účes byl podle mých představ. Už se těším na příští návštěvu.

-- Radka

Vždy jsem moc spokojen s kvalitami toho salónu.

-- Toma