Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Praha 3 (oblast Praha). V tomto městě evidujeme 92 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 21815 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 3 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví Hairthusiasts, poslední hodnocení přidali k salónu Hairthusiasts a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví Hairthusiasts. Ve městě Praha 3 lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 1384 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 0 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

K Honzovi Hlaváčkovi chodím už několik let a můžu jen doporučit. Neměnila bych!

-- Lenka

Dámy se nestydí pomlouvat zákaznice, a to i za přítomnosti dotyčných! Ohledně obarvení mých vlasů se 2 kadeřnice dost neprofesionálně radily asi půl hodiny, až dospěly k závěru, že požadovanou barvu nemají a že jí nějak smíchají z toho , co mají! Takže z požadované světlé barvy se stala skoro čokoládová - podotýkám nesjednocená, i přesto že byly vlasy odbarvovány! Slušně jsem poděkovala a šla domů s brekem lehčí o 3000! Do tohoto studia už by mě nikdo nedostal!!!

-- Lucik107

Byla jsem tam dávno se sestrou.

-- Carrie

Já byla strašně spokojená v kadeřnictví v Lupáčově 24 v Praze 3

-- freshhair.cz

Personál milý, ráda tam zase přijdu.

-- Verča

super péče o mé vlasy bezvadná barva a střih

-- Marcela

Toto kadeřnictví mohu jen a jen doporučit. K Martinovi Loužeckému chodím již cca 4-5 let a vždy jsem maximálně spokojená.

-- ZdenkaV

Vypadám krásně, určitě přijdu znovu. Díky!

-- Petr

Nechala jsem si obarvit vlasy a zastřihnout konečky. Byla to katastrofa! Kadeřnice mi nejenže obarvila vlasy na světlou přírodní zrzavou, i když jsme se dohodly na výrazné tmavší zrzavé do oranžova, ale navíc mi na hlavě udělala tři horizontální pruhy jiných barev, jak barvu různě během barvení ředila vodou. Nevím proč, dřív jsem to nikdy neviděla. Do kadeřnictví jsem přišla jen s malým odrostem, zbytek vlasů měl ještě na začátku jednolitou barvu. Kadeřnice nadávala na vlasy, nepřiznala chybu. Muselo se barvit znovu. Opět se nepovedlo, odstín byl moc světlý, lehké fleky na hlavě byly znát. Pak mi zastřihla konečky, to se povedlo.

-- Pavlina

super, spokojen. perfektní přístup, skvělé rady, k tomu i občerstvení a novinky

-- Petr Mráček

barvení OK, stříhání vlasů docela katastrofa, trvalo dlouho s velmi problematickým výskledkem do tohoto salonu se rozhodně nevrátím a nedoporučuji

-- Zuzana

V tomto salonu jsem si nechávala zastřihnout konečky, a následně upravit učes, milý personál a dobrá dostupnost kadeřnictví v centru,za sebe doporučuji.

-- Nina

ačkoli je salon poněkud zastrčený ve dvoře a trochu obtížněji se napoprvé hledá, krátké střihy a mikáda tu dělají naprosto výborné, u Martina Loužeckého jsem si nechávala střihat mikádo a následně i kratší střih a s výsledkem jsem byla velmi spokojena.

-- Nina