Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Praha 4 (oblast Praha). V tomto městě evidujeme 55 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 18944 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 3 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví Kadeřnictví Opatov, poslední hodnocení přidali k salónu Kadeřnictví Opatov a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví Kadeřnictví Opatov. Ve městě Praha 4 lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 310 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 0 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

V pohodě služby, není co vytknout.

-- Pjetro

Vůbec nejsem spokojena s vlasy, včera jsem byla na meliru a katastrofa... mám zničené vlasy..! Ustrihla mi hodně vlasy, já chtěla jen konecky. Nespokojenost

-- Viorika

Po ránu neteče teplá voda, dlouho odtáčejí vodu pak stejně myjí ve studené. Nestíhají a tak účes odfláknou, odmítají to opravit. Hrozné chování personálu.

-- milan

Moc příjemný personál a snaha vyhovět, doplněné veselou náladou. Moc jsem si návštěvu salonu užila a jistojistě zavítám znovu.

-- Bára M.

Výborné služby, příjemná kadeřnice, dobrá cena.

-- janine

Tohle kadeřnictví mi jako tajný tip doporučil děda. Stříhá tu velmi mladý personál a stříhají velmi levně. Kadeřnictví je tréninkovým hřištěm pro učně. Byla jsem tu několikrát a hodně jsem si užila retro atmosféru. Najednou se vrátíte o desítky let zpět: oblé sedmdesátkové sušáky na trvalou, paní v pláštích. Střih je pak trošku otázka štěstí. Dostanete lístek do loterie. Jednou jsem odešla spokojená, po druhé mě při zastřihávání konečků poněkud nešťastně vypadající dospívající stvoření střihlo do ucha! Přesto nemohu kadeřnictví nedoporučit. A kdo ví, třeba budete mít v loterii osudu štěstí na nějakou už brzy vycházející kadeřnickou hvězdu!

-- Blondýnka

kadeřnice mě stříhala delší dobu než v jiných salonech a doma jsem zjistila, že nechala na pravé straně vlasy delší

-- leo

Kadeřnictví jsem navštívila v rámci slevového voucheru. Návštěva byla příjemná a se službou jsem byla spokojena.

-- luc

Byla jsem zde v rámci slevového voucheru a byla jsem velmi spokojena. Kadeřnictví je příjemné, blízko u metra. Kadeřnice byla mladá, nadšená a velmi šikovná. Účes se mi velmi líbil a celkově byla návštěva příjemná.

-- luc

Byla jsem naprosto spokojená. Se střihem si kadeřník opravdu vyhrál a hezky mi moje velmi dlouhé vlasy sestříhal. Každý mi je chválí. Nikam nespěchal a i jsme si hezky popovídali. Doporučuji.

-- C_onstantine

Kadeřnictví je pěkně vybavené, kadeřnice jsou profesionálky a rády poradí s volbou účesu. Ostříhaji Vás pěkně a za krátkou dobu. Ráda tam opět zajdu.

-- Pavla Adamcová

Moderní prostředí a velmi profesionální služby, se svým učesem jsem byla velmi spokojena.

-- Nina

Příjemné prostředí a milý personál, nechala jsem si zde dobarvovat odrosty a následně zastřihnout konečky, mohu jedině doporučit.

-- Nina