Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Praha 5 (oblast Praha). V tomto městě evidujeme 120 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 41185 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 3 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví Kadeřnictví 100 CZK OC Lužiny, poslední hodnocení přidali k salónu Kadeřnictví Luka a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví Kadeřnictví 100 CZK OC Lužiny. Ve městě Praha 5 lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 992 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 0 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

Opravdu se udivuji že zde může stále pracovat ta nepříjemná nesympatická věčně naštvaná tlustá kadeřnice která přestože stříhá jak na běžícím pásu okřikuje zákazníky jako malé děti...

-- Martin

objednan na urcitou hodinu:minutu, prijdu 5 min pred, zavreno, po odcekani 15 min odchazim a jiz se nevratim

-- Robert

Požadovaný styl střihu odmítla několikrát provést s tím, že tak bych vypadal jako nějaký Ukrajinec. Chtěla po mně pomoct s odvirováním jejího 15 let starého počítače. To jsem provedl, a za práci na počítači jsem dostal 15 korun. Prostě vyčůranost. Do aukce vystavený její 15 let starý počítač nakonec řekla, že za finální cenu jej prodat nechce. S ohledem na to, že do aukce jsem jej dal já, jsem křivým a neférovým člověkem já. K paní Šírové už tedy tímto přestávám chodit.

-- Michal Kopl

Prakticky se nelze dovolat a objednat. Nikdy nikdo nevezme telefon. Na miste strihani podprumer.

-- Bobsen

Dobrý den,mám ohledně tohoto kadeřnictví z velmi špatnou zkušenost v této branži.Paní kadeřnice si hraje na kožní doktorku a rozdává diagnózy jak na běžícím páse, prostě paní se minula oborem.Radši jsem stříhání ukončil dříve než započalo. Prostředí vypadá velmi pěkně, ale jednání personálu již nikoliv. Již při objednání mne měla varovat konverzace ve stylu: zítra dopoledne můžete kdykoliv..Ano, tak v 9:30..Tak to máme zrovna plné...Prostě opravdu nedoporučuji.

-- Martin

Vyjádření Jitky Divišové: Jednatelé společnosti Sempre stella s.r.o. se dopouští trestného činu pomluvy právnické a fyzické osoby dle 184 Trestního zákona. Mimo tyto níže napsané pomluvy, šíří i pomluvy mezi kolegy a klienty na provozovně. Způsobují tak vážné škody. Žádám jednatele Farise Moussilli a Denielu Moussilli, aby přestali šírit pomluvy na veřejně přístupných počítačových sítích i v provozovně samotné.

-- Dominik Diviš

Rádi bychom informovali ty , kdo navštěvují tyto stránky a hodnotí podle komentářů ,nás kadeřníky ze Salonu Faris. 19.10. jsme se byli nuceni rozloučit s kolegyní Jitkou Divišovou ,proto přibyla na našem hodnocení ošklivá recenze od jakési p. Elen , která u pana Farise nikdy osobně nebyla a recenze je falešná!! Takový jsou hold lidé , kteří neunesou skutečnost. Omlouváme se , že toto musíte číst..a za celý tým prosíme zachovejte nám přízeň ...a raději se objednávejte, náš tým je velmi vytížený. Se srdečným pozdravem Daniela a Faris Moussilli, Salon Faris.

-- Salon Faris

Prvni navsteva Salonu Faris, kde me sestrihal pan kadernik Faris. Salon vypadati dobre, ciste a je na dobrem miste. Moje navsteva ale byla katastrofa: Vysledkem byl hruza stric - arogantni pristup pana "majitele" - kdyz jsem rikala, ze se mi prace nelibi. Celou navstevu mi jeste trapne podlezal a mel az rekla bych sexualni narazky. Na dovrseni cele navstevy jsem pri platbe nedostala doklad o zaplaceni. NIKDY VICE!!! Elena

-- Elena

Moc hezký salon,kvalitní služby,profesionální přístup.

-- Martina

Super! Naprosto spokojena- bio barva je velice prijemna.

-- Bohemia

Spokojenost! Krasne prostredi po rekonstrukci a prijemna atmosfera salonu. Doporucuji. Cena odpovida kvalite.

-- Sara

Šikovnost, ochota a porozumění. Nadšení a až kouzelný výsledek z mé strany. Doporučuji

-- Juli

Hrůza a des. Nejhorší ze všeho co jsem mela na hlavě. Na jemné vlasy vzít efilacky je vražedné. Kulatý obličej a na hlavě nic. Vypadala jsem jak nana. Nikdy vice. U jiné kadeřnice o 90 Kč vice , ale spokojenost. Pro ženy toto kadeřnictví není. Dlouhé vlasy zastihnout to asi ano, ale udělat účes ne ne. Pro mne je to ucnak z dob komunismu. Ale bez mistrove

-- Jana

Jsem majitelka svatebního salonu v Praze. Jsem sama osobně, ale i moje nevěsty velmi spokojena s prací kadeřnického salonu Esthetica. Moderní a čisté prostředí je tady samozřejmostí. Velmi příjemná obsluha.Byla jsem spokojena i se službou manikérky s produktem Shellac OPI.Vřele doporučuji pokud si chcete služby užít.

-- Šlehofer Romana

Hrozni vic nikdy. Nejhorši kadeřnictví v Praze

-- Ryta

Uz nikdy vice.Nejhorší kadeřnictví! Jedna hvězdička za dostupnost

-- Valosa

Spíše levnější služby. Nemusíte se ani objednávat, protože vás většinou vezmou do pár minut. Kvalita účesu průměrná.

-- Bohemia

Můj vstup byl přítomnou kadeřnicí okomentován slovy "Ty vole, zase plná čekárna." Chvíli jsem proto přemýšlel, jesti se neotočím na podpatku ... Nakonec jsem ale počkal, neboť jsem nový střih nutně potřeboval. Práce kadeřnice byla rychlá a profesionální, kéž by se to dalo říci i o jejím přístupu.

-- Marek

Ze službou jsem vždy velmi spokojena. Kadeřnictví navštěvuji pravidelně.

-- Dana

Když jsem se o tomto kadeřnictví doslechl, napadlo mě, jestli to nebude nějaká habaďůra typu "Dobrý den" - 100, "posaďte se" - 100 atd. Ale tak to opravdu nebylo, objednáte-li si jen střih, skutečně platíte jen 100. Připadáte si tu sice trochu jako ve výkladní skříni, ale kolem moc lidí nechodí a holky jsou tu docela příjemné. Moje žena říkala, že by sem nešla, ale mě to tu připadne celkem dobrý.

-- Honza