Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Praha 8 (oblast Praha). V tomto městě evidujeme 86 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 15453 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 5 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví Jana Košumberská- HAIR STUDIO, poslední hodnocení přidali k salónu Jana Košumberská- HAIR STUDIO a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví Jana Košumberská- HAIR STUDIO. Ve městě Praha 8 lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 899 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 0 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

Paráda. Střih byl super. Přesně tak jak jsem si představovala. Slečna Jana je velice milá a šikovná.A hlavně jsem nemusela čekat až na mě přijde řada jako v jiných salonech. Doporučuji všem.

-- Dana

absolutně šílená práce kadeřnice. chtěl jsem po ní klasický sestřih, řekl jí o kolik to chci zkrátit a udělala to o dva centimetry kratší... tomuto kadeřnictví se vyhněte obloukem

-- pavlík

V kadeřnictví jsem byla poprvé, určitě doporučuji. Slečna Jana, velice milá a šikovná. Odcházela jsem s perfektním melírem a velice pěknou finální úpravou vlasů. Jako bonus dobrá káva a příjemné prostředí.

-- Reník

Kadeřnictví Esmina.cz můžu jenom doporučit, potřebovala jsem účes na svatbu kamarádky, sháněla jsem to trochu narychlo, ale dokázali to naprosto špičkově, navíc byli blízko metra, takže vše bylo naprosto bleskové. Za mě jednoznačně jednička, přijdu příště.

-- janapavlov

Naprostá spokojenost. Kadeřnice jsou milé, dokonale vyhoví přání zákazníka.

-- Peta

Byla jsem moc spokojená. Krásný salon, super služby. Doporučuji !

-- Martina

V kadeřnictví jsem byla na doporučení kamarádky a moc sem byla spokojená.

-- Hedvika

Jsem velice spokojená, p.kadeřnice byla milá a dobře mě poradila. Cítila jsem se skvěle opečována a přeji mnoho spokojených zákazníků. Mohu všem doporučit

-- Pavla

Čisté a vlídné prostředí,profesionální přístup. Velká spokojenost a rada se budu vracet

-- Hana

kadeřnictví prostorné, při objednání se nečeká. Personál kadeřnictví je velmi příjemný.

-- Sovinka

Spokojenost, milý přístup, příjemné prostředí. Sluší mi to. Mohu doporučit. Jana

-- JaninaL

Nejlepší kadernici v Praze. Dokonale barvení. Výborně střihy. Zkušený a mily personal.Za 2,5 hodiny odcházím s hotovou hlavou, udělanou pedikúru a manikurou.

-- Maca