Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Praha 9 (oblast Praha). V tomto městě evidujeme 109 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 16384 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 5 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví Studio Monys, poslední hodnocení přidali k salónu Studio Monys a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví Karel Mašek Marilyn. Ve městě Praha 9 lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 589 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 0 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

Rozhodně nedoporučuji kadeřnici Terezu. Po jejím zásahu, kdy jsem pouze chtěla trochu zesvětlit vlasy mi je zničila takovým způsobem, že se mi odlámaly a do druhého dne jsem měla hlavu plnou strupů. Už při aplikaci jsem jí upozorňovala, že mě velmi barva velmi pálí - prý je to normální, ať vydržím. Přičítám to její nezkušenosti a nekvalitním výrobkům.

-- Petra

Katastrofa, vlasy byly po barvení v tomto kadeřnictví naprosto poškozené, lámaly se u hlavy, nakonec jsem po mnoha letech musela jít nakrátko.

-- Eva

Byla Jsem velice spokojená u paní kadeřnice Aničky, byla milá a dobře mě poradila. Cítila jsem se skvěle a odpočinutá. Můžu doporučit.

-- Geri

Chodím do kadeřnictví cestou z práce. Jsou tam tri kadernice a se vsemi jsem spokojeny. Za mě OK

-- Ondra

Po poslední návštěvě katastrofa. Melír cca 1,5 až 2 cm od hlavy. Všimla jsem si toho pořádně až doma, hlavně při sčesání vlasů dozadu. Jediné pro je cena, ale o pár ulic dál je kadeřnictví kde zaplatíte o 3 stovky navíc a výsledek i přístup nesrovnatelný. Navíc prostředí dost hrozné. Kadeřnice: Jarka Pánková.

-- Sally

Super kadeřnictví. Šikovný, milý a super personál. Všem doporučuji. Velká spokojenost a velmi děkuji

-- Markét

Naprostá spokojenost. Začátkem roku jsem obdržela voucher na melírek ke slečně Dufkové... Připlatila jsem si něco málo k melíru ještě barvu a od té doby,jsem stálá zakaznice. Slečna je velice milá,ochotná,příjemná. Vždy jsi opravdu odpočinu Salonek je moderní a je tam čisto.Děvčata jsou velice profesionální

-- Bara V.

Chodim na strihani od vzniku salonu,cca dva roky a neni duvod menit.

-- Ondřej

Naprosto doporučuji! Milý a šikovný personál.

-- Mats

Naprostá spokojenost po všech stránkách, není co dodat.

-- Tom

Doporucuji!Byla jsem velmi spokojena

-- kacka

Naprosto doporucuji!Jsem velice spokojena a jsem moc rada,ze jsem si konecne nasla stalou kadernici.I ostatni sluby jsou naprosto supeeer!!!Tesim se na dalsi navstevu

-- Liliana

Vřele doporucuji všechny kadeřnice. Absolutni spokojenost s vysledkem a vyborna dopravni dostupnost

-- Ondy

Již rok jsem v tomto salonu stálá zákaznice,už bych neměnila.Milý a hlavně šikovný personál.

-- Lidy

Byla jsem zde v ramci slevoveho voucheru a byla jsem velmi spokojena. Kadernice byla velmi ochotna, mila a hlavne sikovna. Dockala jsem se i odpovedi na me zvidave otazky ohledne vlasu a ucesu. Novy strih se mne i memu okolivelmi libi. Navic bylo videt, ze kadernice ma vlasy rada a prace ji bavi.

-- luc

Naprosto perfektní střih i chování kadeřnice. Příjemné prostředí i cena.

-- Kateřina Škarnitzlová