Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Praha 10 (oblast Praha). V tomto městě evidujeme 34 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 8857 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 4 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví Linda Maksimovičová, poslední hodnocení přidali k salónu KLIER Praha - Švehlova a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví Linda Maksimovičová. Ve městě Praha 10 lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 637 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 0 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

Od začátku roku zdražili stříhání strojkem z 220Kč na 260Kč. Střih je pokaždé jiný, dle slečny kadeřnice. Nelze se objednat, nutné vždy čekat...

-- Marek

Moc šikovná kadeřnice, doporučuji.

-- Miky

Super , spokojenost Příjemna , mila slečna

-- Dada

Skvele sluzby od mile a sikovne kadernice. Rozhodne DOPORUCUJI!!!

-- SofiŽaneta

Za ta leta jsem vyzkousela desitky kadernic a teprve s praci Katky jsem 100% spokojena. Mily pratelsky kolektiv, pohodova atmosfera a pece jako ze sna. Dala mi moje jemne vlasy s lamavymi konecky do poradku, poradila vhodnou kosmetiku presto, ze jsem si ji nekoupila primo v salonu. Udrzuje mi kazdych 6 tydnu perfektni strih a barvu, vstricna domluva pri pozadavku na ranni i vecerni terminy objednani. Vazne mohu jen doporucit!!

-- Lucka

V tomto kadeřnictví jsem si chtěla nechat odbarvit odrosty. Byla jsem v té době těhotná a požádala jsem kadeřnici o nějaký šetrný peroxid. Nevím co přesně mi dala na hlavu, navíc dvakrát za sebou ale skončila jsem s krvavými popáleninami které se mi hojili více než měsíc. Rozhodně nedoporučuji, navíc velmi neprofesionální a arogantní personál.

-- Nina