Konečně je tu jaro, pomyslí si nejedna žena, když ukládá svůj zimní kabát až na samý konec šatníku. Teplý kabát, nebo kožíšek nám dělal společnost několik dlouhých zimních měsíců a nyní je na čase vyměnit jej za kabátek nebo bundu poněkud veselejší a plnou nových jarních nápadů. Spolu s šatníkem je ale na místě i změna  účesu a modních doplňků jako takových. 

Kam se tedy můžeme vydat za inspirací?

Kabelka Guess od DelmasNení nic jednoduššího, nežli o oživení účesu požádat svého kadeřníka a pokud ho náhodou ještě nemáte, rozhodně není od věci porozhlédnout se kolem. Na znamykadernik.cz najdete mnoho odkazů na nejrůznější kadeřnictví, ale i zajímavé rady a informace ostatních zákaznic. Nejsledovanějšími jsou profily kadeřnictví nacházejících se na Praze 1. Jedná se především o luxusní kadeřnické salony, které jistě příjemně překvapí kvalitou nabízených služeb.

Pokud se domníváte, že takto náročné služby jsou určeny pouze pro movitější klientky, opak je  pravdou. A třebaže jsou tyto salony na prestižních pražských adresách, v průměru určitě nepatří k nejdražším, o čemž se koneckonců může přesvědčit každá z nás.

Jestliže se mladá žena, nebo dívka vypraví do některého z těchto vlasových studií, rozhodně by neměla minout i nějaký ten obchod s modními oděvy, nebo doplňky. Nové modní trendy a směry se navzájem prolínají, takže pokud se rozhodnete pro změnu účesu, jistě nebude od věci i obměna šatníků, nebo alespoň modních doplňků.

Jedním z takových míst je prestižní značkový obchod Delmas. Tento obchod se nachází ve Vodičkově ulici, přímo v paláci Lucerna a láká k prohlídce a výběru mody nepřeberným množstvím kabelek ve výkladních skříních. Je téměř jisté, že uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákaznic. Prodávají se zde pouze značkové kabelky v cenové relaci již od 1199,-Kč od značky Ines Delaure Paris, až po značky jako je Calvin Klein nebo JOOP!, pro opravdu náročné zákaznice.

Za zmínku jistě stojí i nejnovější kolekce značky Guess, která se v nadcházející sezoně může pochlubit opravdu zajímavými modními kousky.

Nová kolekce kabelek Guess

Kabelka Guess od DelmasLetošní nabídka značky Guess je opravdu velmi lákavá a za povšimnutí stojí především styl a různorodost nabízených výrobků. Kabelky jsou nabízeny v mnoha barevných variantách a pamatují i na několik možností nošení. Je možné je nosit jak na předloktí, tak i přes rameno, díky odnímatelnému popruhu. Rovněž zapínání je různorodé a ve všech dostupných možnostech. Přes klasické zapínání pomocí klopy na magnet, tak i díky zipu, nebo stahování na tkaničku.

V nabídce jsou samozřejmě zastoupeny klasické barevné variace, jako je například černá, béžová, nebo klasická kombinace bílé a černé. Já však nemohu zapomenout na krásné pastelové barvy, které přímo evokují nadcházející jarní období a lákají k oživení nejednoho šatníku. 

Kabelka Guess od Delmas

Jako příklad mohu uvést hned dva typy kabelek, v žlutém a starorůžovém barevném provedení. Jestliže je žlutá barevná varianta střízlivá, co se designu týče, starorůžová kabelka je naopak promyšlená do každého detailu a je pojata jako stahovací vak, který lze nosit jak v ruce, tak díky odnímatelnému popruhu i přes rameno. Kabelka se uzavírá utažením tkaničky a ještě ji lze zapnout na magnet. Díky zajímavému designu a svěží barevnosti je toto jistě krásný modní doplněk, který stojí za povšimnutí.

Jitka Závodná