Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Ústí nad Labem (oblast Ústecký kraj). V tomto městě evidujeme 48 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 17880 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 5 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví Salon Target, poslední hodnocení přidali k salónu Jaroslav Seifert a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví Jaroslav Seifert. Ve městě Ústí nad Labem lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 792 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 0 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

Moderní pánský střih! Vždy jsem velmi spokojen!

-- Jan

Je to nejlepší kadeřník jak tady všichni píšou tak sem se rozhodla tam taky zajít

-- Hana

I přesto že měl hodně plny diář vzal mě do 3 dní. Perfektní práce, poradil a prostě ten je udělal krásnou ženu . JAROUSEK JE NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ

-- Lída K.

První návštěva super. Stáhla mi černou barvu, aplikovala masku, nabarvila, zastřihla s tím, že příště ostříháme Stálo to 1100. Druhá návštěva byla absolutní katstrofa. Obarvení, maska a pak jsem víc než hodinu a půl čekala, protože jí přišla kamarádka, které se věnovala. . Když jsem konečně dosedla na křeslo,čekala na domluvený střih, kadeřnice řekla, že to stříhat nebudeme, zjevně pospíchala. Barva nijaká, na odrostech zrzavá, horší, než bych se obarvila já sama. Cena byla vyšší, než za první návštěvu, kdy mi stahovala barvu, dávala masku a stříhala. Teď ani nevzala nůžky do ruky. Po 10 dnech vypadám, jako bych nebyla u kadeřnice rok. Nikdy více...

-- iris

Také jsem dlouho přemýšlela kam zajít . Až mně známá přivedla na toto kadeřnictví .A jsem velice ráda. Odcházela jsem spokojená a i nadšená s velmi příjemného personálu . A profesionální přístup . Když si nejste jistá vlastní představou .Poradí Vám i ..Člověk se tam opravdu cítí velmi dobře . Barva , střih . Skvělý . A všem doporučuji . Naprostá spokojenost .Jana .

-- Jana

Výborný kadeřník. Upravil mi vlasy a zachránil mě den před svatbou... další zkušenost :zesvětlil mi vlasy. Nikdy v životě jsem nevěřila že mi světlá bude slušet. je to PAN KADEŘNÍK

-- Lekešová Lucie

Byl jsem velmi mile překvapen. Jak stříhání, tak i úprava účesu byla dokonalá. Moc děkuji, určitě se vrátím.

-- Karel

Naprostá spokojenost! Martina je velmi šikovná a zkušená kadeřnice, skvěle umí poradit a odhadnout ten správný střih i barvu přesně na míru. Vůbec jako první z kadeřnic i kadeřníků, které jsem kdy navštívila, udělala i styling k mé spokojenosti. Třešničkou na dortu už jsou snad jen dokonale voňavé a lehoučké produkty Kevin Murphy, které v Hair & Education Institute používají. Když jsem odcházela, vůbec nebylo cítit, že na vlasech mám nějaké stylingové přípravky. Byla jsem z toho tak nadšená, že jsem si hned nějaké koupila na doma. Používám je pořád a moje vlasy vypadají stále skvěle. Děkuji za úžasnou péči a profesionální přistup!

-- Kateřina

Zkusila jsem. Priste zkusim nekoho jineho.

-- Romana

Nic extra. Zažila jsem lepší.

-- Petra

Gabča je nejlepší! Prostě úžasná kadeřnice. Vždy jsem odcházela velice spokojená!

-- Vlaďka

Zatím nejlepší kadeřnictví, jaké jsem navštívila. Profesionální přístup je samozřejmostí. Příjemná atmosféra. Poradenství nad rámec služeb. Příjemný personál. Toto kadeřnictví mohu každému doporučit, protože stříhají "jedna báseň".

-- G. Chocholatá

S novým účesem jsem naprosto spokojený, stejně tak s kadeřnicí, která byla milá a svou práci odvedla naprosto skvěle. Rád přijdu zas a ostatním doporučuji.

-- Honza

Už jsem si myslela, že nikde nenajdu pořádné kadeřnictví..Mýlila jsem se a jsem ráda, že jsem k vam zavítala... Profesionální přístup, příjemný kolektiv... Střih, barva perfektní.. Děkuji slečně Báře.

-- Lída

Jsem stálá zákaznice a vždy odcházím naprosto spokojena.

-- Zuzka

Děkuji Pavle za záchranu vlasů, získáváte další stálou zákaznici. Precizní a profesionální přístup, příjemný personál.

-- Daniela

Proměna kterou mi paní Pavlinka provedla mi změnila život k lepšímu . mohu jen doporučit.

-- Ivana

Naprosta spokojenost, mila kadernice, skvely pristup a nedocenitelne rady. Priste se rad vratim.

-- Viktor

Velká spokojenost služby na vysoké úrovni. Po dnešní zkušenosti už ani jinam nepůjdu. Velmi příjemný personál.

-- Matěj

Rozhodla jsem se,že na doporučení zkusím nového kadeřníka. Ale určitě nelituji, odcházela jsem velmi spokojená. Mám krátké husté vlasy,opravdu si zakládám na perfektním střihu, abych si mohla vlasy jednoduše upravovat sama doma.Všem mohu jen doporučit. Profesionální přístup,péče a spokojenost s výsledkem je mým doporučením pro další zákaznice.Já se určitě budu vracet.

-- HZ