Kadeřnictví Hair4U 3 out of 5 based on 6 ratings.

Základní informace

Průměrná cena za návštěvu: 5200 Kč
Průměrná doba čekání: Méně než 15 minut
Počet hodnotících: 6
Poslední hodnocení: 15.02.2023
Registrace: 05.12.2015

O kadeřnictví

Jsme dámské a pánské kadeřnictví přímo v centru Ústí nad Labem. Najdete nás za muzeem mezi prodejnou ložisek a svatebních šatů v 1. patře. Majitelem a kadeřníkem je Vojtěch Pechánek, který má několikaleté zkušenosti z Anglie, Německa a ČR. Kadeřnictví si zakládá na profesionalitě, preciznosti a vstřícnosti k zákazníkovi. Pracujeme se značkou Matrix a OLAPLEX. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Otevírací doba

Otevírací dobu u tohoto kadeřnictví ještě nikdo nenastavil.

Připravujeme...

Připravujeme...

Kontakt

Telefon: +420 722 717 250
Email: kadernictvi.hair4u@gmail.com
Web: www.kadernictvi-hair4u.webnode.cz
Ulice: Vaníčkova 907/13
Město: Ústí nad Labem

Sdílet profil

Komentáře

Renata

1

NEDOPORUČUJI ! Majitel arogantní chování , nesmyslné částky za praví která neodpovídá ceníku ! Vyhodí vas s tím POKUD SE VÁM TO NELÍBÍ JDETE JINAM! Cena je pokaždé jiná a ještě bez vystaveni dokladu . Pokud uvažujete toto kadeřnictví navštívit raději si dejte práci najít v okolí jiné !

Romana

1

Zkusila jsem. Priste zkusim nekoho jineho.

Petra

1

Nic extra. Zažila jsem lepší.

HZ

5

Rozhodla jsem se,že na doporučení zkusím nového kadeřníka. Ale určitě nelituji, odcházela jsem velmi spokojená. Mám krátké husté vlasy,opravdu si zakládám na perfektním střihu, abych si mohla vlasy jednoduše upravovat sama doma.Všem mohu jen doporučit. Profesionální přístup,péče a spokojenost s výsledkem je mým doporučením pro další zákaznice.Já se určitě budu vracet.

h.

5

Velká spokojenost, vše splněno podle mého očekávání .velké plus byl profesionální přístup a yo, že mi kadeřník dokázal poradit co s mými vlasy.

Kristýna

5

Vždy když jsem šla ke kadeřnici, tak jsem se bála, s čím odejdu domů. Vojta Pechánek mě stříhá již 2 roky a nikdy jsem neměla tak krásné a zdravé vlasy. Dokáže poradit a vždy precizně ostříhá a stále má nové a nové nápady. Nikam jinam už bych nešla a všem doporučuji vyzkoušet naprosto jiný přístup kadeřníka k zákazníkovi! Navíc nyní používá Olaplex, což je opravdu zázrak pro vlasy!

Vaše hodnocení

* Políčka označená hvězdičkou je nutné vyplnit.

Nejnovější články

Jak se provádí samoopalovací n...

Krásné opálení je jedním ze současných módních trendů. Kromě toho, že je možné ho získat klasickým sluněním na slunci, není problém získat ho také v soláriu. Existuje ale ještě jedna zajímavá možnost. Tou je varianta, kdy je proveden samoopalovací nástřik. Výhody jsou zřejmé, je to především rychlost a také jednoduchost

Jakou kabelku k jarnímu účesu?

Konečně je tu jaro, pomyslí si nejedna žena, když ukládá svůj zimní kabát až na samý konec šatníku. Teplý kabát, nebo kožíšek nám dělal společnost několik dlouhých zimních měsíců a nyní je na čase vyměnit jej za kabátek nebo bundu poněkud veselejší a plnou nových jarních nápadů. Spolu s šatníkem je ale na

Vánoční účesy

Vánoce a adventní čas mám moc ráda. Mnohem víc, než-li Velikonoce, nebo jiné svátky a prázdniny, které jsou v dnešním kalendáři zastoupeny poměrně hojně - tedy rozhodně více, než kdy dřív. Třebaže se budu všemožně snažit, aby můj článek vyprávěl co nejvíce o vánočních účesech a modních doplňcích, které lze v tomto krásném

Další články