Na této stránce naleznete poslední hodnocení kadeřnictví z města Praha 2 (oblast Praha). V tomto městě evidujeme 71 kadeřnických salónů, které si zde dohromady prohlédlo 27586 návštěvníků. Návštěvníci zde průměrně dávají kadeřníkům 4 z 5 bodů. Nejvíce zatím hodnotili kadeřnictví Petrů a Rossi Náměstí Míru, poslední hodnocení přidali k salónu Petrů a Rossi Náměstí Míru a v posledním měsíci si nejvíce prohlíželi profil kadeřnictví Petrů a Rossi Náměstí Míru. Ve městě Praha 2 lidé průměrně za návštěvu u kadeřníka zaplatí 1299 Kč a čekáním v jejich salónech nestráví v průměru více jak 0 minut(y). Chcete zde mít co nejaktuálnější a nejpřesnější informace? Nezapomeňte přidat nové hodnocení po Vaší návštěvě kadeřníka.

Moje druhá návštěva kadeřnictví u slečny Nikoly skončila hrůzostrašně. Mám zničené, spálené, škaredé vlasy. Po barvení mi vlasy načesala tak, že téměř nebylo poznat jak škaredě flekatě jsou obarvené. Když jsem ale prameny vlasů postupně zvedala, bylo vidět jak jsou doslova zprasené. U hlavy světle hnědá, 1cm tmavě hnědá, další kousek oranžová, pak blonďatá a místy dokonce zelená. Slečna Nikola měla snahu tento svůj nepovedený výtvor opravit, bohužel ani to se ale nepovedlo. Moje do této návštěvy zdravé vlasy jsou nyní v katastrofálním stavu a bude trvat asi velmi dlouho, než se opět ozdraví. Zbyly mi jen oči pro pláč..

-- Diana

Traumatická záležitost, nedoporučuji...

-- Poly

Thomas je skvělý kadeřník, milý a ochotný. Chodím k němu na balayage za super cenu.

-- Balayage

Jsem moc spokojená s kadeřnicí Nikolou! Cena byla i plus odbarvování, používají se zde jen kvalitní značky, takže je cena v podstatě nepřekonatelná. Co se mi také líbí je to, že Vám Nikola doporučí vhodný účes, barvu, styling, zkrátka vše, co potřebujete vědět. Když jsem šla do kadeřnictví Petrů a Rossi poprvé, bylo to v podstatě naslepo - hledala jsem kadeřnictví, které má dobré recenze, přijatelné ceny a také používá kvalitní materiál. Štěstí stálo při mně nebo spíše přede mnou a to v podobě usměvavé Nikolky. Doufám, že všem, kteří hledáte perfektní kadeřnici s úžasným přístupem, tato recenze pomůže. Moc děkuji!

-- Vanda

Katastrofa! It's my second time there and Im not happy after visit! They have nice place, amazing hair products but That's all:/

-- Tommy

Velmi průměrná služba od slečny Michaely. Kadeřnice neznala způsob vytvoření přirozeného melíru, tedy ne takového, kdy kadeřnice automaticky vybírá hřebenem každý druhý pramínek. Dohodly jsme se na tedy na jejím způsobu. Vlasy jsem chtěla zastřihnout do podkovy, to se nepovedlo vůbec. Michaela mi účes ukázala zezadu jen zevrubně a až doma jsem zjistila, že vlasy vzadu jsou naopak delší než vepředu. Při reklamaci střihu byla Michaela protivná a nechala mne znovu zaplatit mytí a foukání. Obecně neprofesionální a neindividuální přístup. Hlavní plus mé zkušenosti je nízká cena, příště si ale raději připlatím.

-- Jana

Slečna Nikola se mi plně věnovala téměř tři hodiny, řekla jsem, co si zhruba s vlasy představuji, a ona mi navrhla řešení. Připadala jsem si opečovávaná a výsledek byl vážně super, všichni mi účes chválili a i melír vydržel nezvykle dlouho, než začaly být vidět odrosty. Vřele doporučuji.

-- Lucík

Do kadernictvi Maneska docházím na melir.Jsem velice spokojena.Melir nezloutne,je prirozeny.Dava mi na vlasy i preliv a vlasy jsou pak krasne leskle.Vzdy platim kolem 1200 Kč.Chodime cela rodina.Doporucuji si vyžádat slečnu Moniku,kadeřnic tam dela více.

-- Lenka

Chodím do studia už nějaký čas. Vyhovuje mi značka Davines, mají super produkty a po barvení mě nesvědí pokožka. Moc fajn prostředí a lidé. Spokojenost i s cenou. Doporučuji!

-- Lenny

Nedalo mi to a musím tady napsat,kadeřnictví Gloss mi vykouzlilo usměv na tváři.Po několika letech konečně mám perfektní barvu která mi padne a můžu jít po ulici jako dáma.Určitě navštivte kadeřnictví budete spokojení a já se těším na další návštěvu.

-- andis

Nechala jsem si vytvořit společenský účes - drdol a byla jsem velice spokojena, jak s cenou, tak s příjemnou paní kadeřnicí i prostředím. Kadeřnice vyslechla mé přání a provedla i drobnou úpravu, kterou jsem si po zhotovení účesu vyžádala. Účes vydržel i vysoké teploty a já mohla být celý den za princeznu.

-- Katka

Díky této stránce jsem se dostala do andělských ručiček velice šikovné kadeřnice Jany. Skvělé jsem si pokecala i nasmála, byla jsem informovaná jak o své vlasy dobře pečovat a jaké produkty jsou pro mě vhodné, vychutnala si skvělou relaxační masáž a kafíčko. Po opuštění salonu jsem se několik dalších dní cítila jak princezna. Vřele doporučuji a nemůžu se dočkat další návštěvy.

-- Viki

Byla jsem absolutně nespokojená.Střih nesouměrný, ofina sestřihnutá tak, jak jsem to nechtěla a zdůrazňovala to a melír platinový, nepřirozený ,ačkoliv jsem se i to snažila předem popsat. Nedoporučuji !

-- romana

S tímto salónem jsem velmi spokojena. Cítím, že je zde o mě dobře pečováno. Vyhovuje mi také, že salón poskytuje celou řadu dalších služeb.

-- Monča

Do kadernictvi chodim vice mene jenom kvuli produktum, ktere jsou 100% prirodni a po meliru mam vlasy v mnohem lepsim stavu...nez kdyz jsem chodila na normalni melir - byt do salonu typu Petra Mechurova nebo Oskar... Poprve me vlasy delala Undra a to bylo opravdu super, byla jsem moc spokojena, podruhe to uz bylo o neco horsi, asi jsme se spatne pochopili s barvou, jeste jsem platila o tisic vic nez u Undry, coz pro me taky zadna hitparada nebyla, ale u pristi navstevy uz si dam pozor..po zkusenosti znamych - doporucuji pouze chodit k seniornejsim kadernikum..

-- Lily

Studio Advance na Vinohradech jsem navštívila a jsem moc spokojená. Doporučuji všem, kdo váhají nad volbou svého kadeřnictví. Moc děkuji za skvělou péči a pohodovou atmosféru.

-- Vlaďka

Byl jsem tam pouze jednou, ale musím říci že dané kadeřnictví nabízí dobrý poměr cena a kvalita.

-- Tom

Velmi šikovní kadeřníci, příjemné prostředí. Spokojenost.

-- Denisa

Toto kadeřnictví jsem navštívila jen jednou a již nikdy více. Chtěla jsem zesvětlit vlasy a ostříhat konečky. Před návštěvou jsem měla tmavě hnědé dlouhé vlasy pod lopatky, při odchodu melíry se zeleným nádechem a vlasy ani ne ramena. Salon je velmi pěkný, ale jeho služby znovu vyhledávat nehodlám.

-- Klára

Skvělá kadeřnice, zná své zákazníky a jejich potřeby. Mohu pouze a jen doporučit.

-- bdvorak