Petrů a Rossi Náměstí Míru 3.6 out of 5 based on 5 ratings.

Základní informace

Průměrná cena za návštěvu: 1462 Kč
Průměrná doba čekání: Méně než 15 minut
Počet hodnotících: 5
Poslední hodnocení: 29.01.2020
Registrace: 28.06.2014

O kadeřnictví

Naše kadeřnické salony Vám nabízejí spoustu výhod a nejlepší ceny přímo v Praze. Výhodou našich kadeřnických salonu je, že k nám může přijít každý i bez objednání. Soustředíme se na lehkou eleganci, normální střihy ale nebojíme se výstředních a extravagantních střihů. Další velkou výhodou je, že máme otevřeno od pondělí do neděle.

Otevírací doba

Otevírací dobu u tohoto kadeřnictví ještě nikdo nenastavil.

Připravujeme...

Připravujeme...

Kontakt

Telefon: +420 725 425 585
Email: Nezadáno
Web: www.petrurossi.cz
Ulice: Náměstí Míru 5
Město: Praha 2

Tento salón by mohl být lépe propagován.

Sdílet profil

Komentáře

Diana

1

Moje druhá návštěva kadeřnictví u slečny Nikoly skončila hrůzostrašně. Mám zničené, spálené, škaredé vlasy. Po barvení mi vlasy načesala tak, že téměř nebylo poznat jak škaredě flekatě jsou obarvené. Když jsem ale prameny vlasů postupně zvedala, bylo vidět jak jsou doslova zprasené. U hlavy světle hnědá, 1cm tmavě hnědá, další kousek oranžová, pak blonďatá a místy dokonce zelená. Slečna Nikola měla snahu tento svůj nepovedený výtvor opravit, bohužel ani to se ale nepovedlo. Moje do této návštěvy zdravé vlasy jsou nyní v katastrofálním stavu a bude trvat asi velmi dlouho, než se opět ozdraví. Zbyly mi jen oči pro pláč..

Vanda

5

Jsem moc spokojená s kadeřnicí Nikolou! Cena byla i plus odbarvování, používají se zde jen kvalitní značky, takže je cena v podstatě nepřekonatelná. Co se mi také líbí je to, že Vám Nikola doporučí vhodný účes, barvu, styling, zkrátka vše, co potřebujete vědět. Když jsem šla do kadeřnictví Petrů a Rossi poprvé, bylo to v podstatě naslepo - hledala jsem kadeřnictví, které má dobré recenze, přijatelné ceny a také používá kvalitní materiál. Štěstí stálo při mně nebo spíše přede mnou a to v podobě usměvavé Nikolky. Doufám, že všem, kteří hledáte perfektní kadeřnici s úžasným přístupem, tato recenze pomůže. Moc děkuji!

Jana

2

Velmi průměrná služba od slečny Michaely. Kadeřnice neznala způsob vytvoření přirozeného melíru, tedy ne takového, kdy kadeřnice automaticky vybírá hřebenem každý druhý pramínek. Dohodly jsme se na tedy na jejím způsobu. Vlasy jsem chtěla zastřihnout do podkovy, to se nepovedlo vůbec. Michaela mi účes ukázala zezadu jen zevrubně a až doma jsem zjistila, že vlasy vzadu jsou naopak delší než vepředu. Při reklamaci střihu byla Michaela protivná a nechala mne znovu zaplatit mytí a foukání. Obecně neprofesionální a neindividuální přístup. Hlavní plus mé zkušenosti je nízká cena, příště si ale raději připlatím.

Lucík

5

Slečna Nikola se mi plně věnovala téměř tři hodiny, řekla jsem, co si zhruba s vlasy představuji, a ona mi navrhla řešení. Připadala jsem si opečovávaná a výsledek byl vážně super, všichni mi účes chválili a i melír vydržel nezvykle dlouho, než začaly být vidět odrosty. Vřele doporučuji.

bdvorak

5

Skvělá kadeřnice, zná své zákazníky a jejich potřeby. Mohu pouze a jen doporučit.

Vaše hodnocení

* Políčka označená hvězdičkou je nutné vyplnit.

Nejnovější články

Jak se provádí samoopalovací n...

Krásné opálení je jedním ze současných módních trendů. Kromě toho, že je možné ho získat klasickým sluněním na slunci, není problém získat ho také v soláriu. Existuje ale ještě jedna zajímavá možnost. Tou je varianta, kdy je proveden samoopalovací nástřik. Výhody jsou zřejmé, je to především rychlost a také jednoduchost

Jakou kabelku k jarnímu účesu?

Konečně je tu jaro, pomyslí si nejedna žena, když ukládá svůj zimní kabát až na samý konec šatníku. Teplý kabát, nebo kožíšek nám dělal společnost několik dlouhých zimních měsíců a nyní je na čase vyměnit jej za kabátek nebo bundu poněkud veselejší a plnou nových jarních nápadů. Spolu s šatníkem je ale na

Vánoční účesy

Vánoce a adventní čas mám moc ráda. Mnohem víc, než-li Velikonoce, nebo jiné svátky a prázdniny, které jsou v dnešním kalendáři zastoupeny poměrně hojně - tedy rozhodně více, než kdy dřív. Třebaže se budu všemožně snažit, aby můj článek vyprávěl co nejvíce o vánočních účesech a modních doplňcích, které lze v tomto krásném

Další články