Uvažujete o změně kadeřníka a zajímá Vás, které kadeřnictví je nejlépe hodnoceno svými zákazníky? Pak jste zde správně. Na této stránce naleznete naposledy přidané recenze kadeřnických salónů, které naši uživatelé navštívili. Pokud zde nenaleznete kadeřnictví, které Vás zajímá, vyzkoušejte seznam všech kadeřnictví. Profily kadeřníků i recenze salónů jsou našimi administrátory pečlivě kontrolovány.

Katastrofa, vlasy byly po barvení v tomto kadeřnictví naprosto poškozené, lámaly se u hlavy, nakonec jsem po mnoha letech musela jít nakrátko.

-- Eva

absolutně šílená práce kadeřnice. chtěl jsem po ní klasický sestřih, řekl jí o kolik to chci zkrátit a udělala to o dva centimetry kratší... tomuto kadeřnictví se vyhněte obloukem

-- pavlík

Byla to moje první návštěva. Z polodlouhých vlasů jsem chtěla krátký, letní sestřih, který je přesně podle mých představ.

-- Alena D.

S barvením jsem spokojená. Paní odvedla dobrou práci. Trošku mě ale mrzelo, že se kromě svojí práce ještě věnovala také zákaznici kolegyně.

-- Marika

Byla jsem tam dávno se sestrou.

-- Carrie

Vyborne kadernictvi! Rychle objednani, bez cekani, s kamaradkou jsme si objednaly voucher pres Slevomat a jsme maximalne spokojene!

-- Eledrin

Paní Kuběnová je profesionál s lidským a pohodovým přístupem. Dělá svou práci se zájmem, nebojím se říct nadšením a na výsledku je to pak znát. Detailně se zeptá na Vaši představu a precizně provede dohodnutý střih. Občerstvení je samozřejmostí. Ráda se opět vrátím.

-- Evulenka

NEMAM SLOV, NEVIM JAK SE MAM VYJADRIT ... V KADERNICTVI JOSEFINA JSEM BYLA PODRUHE A NAPOSLEDY. POZADALA JSEM BARVENI A STRIH, BARVA V PORADKU, ALE TEN STRIH A FOUKANI VLASU, PRO ME NOCNI MURA. ODCHAZELA JSEM S NEDOKONCENYM UCESEM. JA NEJSEM KADERNICE, ALE TAK V TAKOVEM STAVU JAK JSEM ODCHAZELA JA, BYCH NA ULICI NEPOSLALA NIKOHO. PRIPADLO MI TO JAKO KDYBY ME UCESALO DITE, I TO DECKO BY ME URCITE UCESALO LEPE. PROSTE BEZE SLOV. JE MI TO LITO, MUSELA JSEM TO NAPSAT A TED ME MRZI, ZE JSEM TO NEREKLA I TE SLECNE CO ME STRIHALA . 3.6. 2017

-- NAIVNI

Jsem moc spokojená s kadeřnicí Nikolou! Cena byla i plus odbarvování, používají se zde jen kvalitní značky, takže je cena v podstatě nepřekonatelná. Co se mi také líbí je to, že Vám Nikola doporučí vhodný účes, barvu, styling, zkrátka vše, co potřebujete vědět. Když jsem šla do kadeřnictví Petrů a Rossi poprvé, bylo to v podstatě naslepo - hledala jsem kadeřnictví, které má dobré recenze, přijatelné ceny a také používá kvalitní materiál. Štěstí stálo při mně nebo spíše přede mnou a to v podobě usměvavé Nikolky. Doufám, že všem, kteří hledáte perfektní kadeřnici s úžasným přístupem, tato recenze pomůže. Moc děkuji!

-- Vanda

Pani kadeřnice se nechová jako profesionál. Jinak je určitě šikovná. Nedala mi příležitost.

-- Robert Faktor

Pani de nechová jako profesionál.

-- Robert Faktor

Cena rozhodně neodpovídá kvalitě, pry mám moc vlasů, nemyslím si. Barvu jsem chtěla sjednotit, nestalo se. Střih klasika a konecna úprava nudná. Čekala bych vetsi péči

-- Lenka

Moc hezký salon,kvalitní služby,profesionální přístup.

-- Martina

Precizní práce. Jsem naprosto spokojená a mohu paní Hromniak jen doporučit.

-- Dana Horská

Nechodim uz nikam jinam nez ke slecne Ivete. Sikovna a navic prijemna

-- Mahulena

Slečna Barešová je velmi šikovná a chová se k vam jakoby Vase vlasy byly jeji. Neni nic co by ji neslo. Jen tak dal

-- Nikola

Skvělá kadeřnice! Příjemná mladá slečna, hezké prostředí.

-- Klára

Byla jsem se nechat ostříhat v tomto salonu a s čistým svědomím mohu říct, že salon je to pouze názvem, protože do slova salon má hodně daleko. Měla jsem vlasy na lopatky a chtěla jsem je zkrátit na ramena a sestříhat. Dopadlo to tak že mě kadeřnice pižlala tak dlouho, že místo vlasů na ramena je mi vidět celý krk a sestříhané vlasy nemám. Pokud bych tento v uvozovkách salon měla doporučit, tak pouze těm, kteří se nechystají dlouhou dobu opustit svůj domov a počkat do doby než jim vlasy narostou a budou si moci dovolit vyjít opět mezi lidi.

-- Lenka první a poslední návštěva

Byla Jsem velice spokojená u paní kadeřnice Aničky, byla milá a dobře mě poradila. Cítila jsem se skvěle a odpočinutá. Můžu doporučit.

-- Geri

Jsem nadšená! Dlouho jsem nemohla najít nikoho, kde bych byla zcela spokojená, ale to se dneškem změnilo...

-- DaLo