Uvažujete o změně kadeřníka a zajímá Vás, které kadeřnictví je nejlépe hodnoceno svými zákazníky? Pak jste zde správně. Na této stránce naleznete naposledy přidané recenze kadeřnických salónů, které naši uživatelé navštívili. Pokud zde nenaleznete kadeřnictví, které Vás zajímá, vyzkoušejte seznam všech kadeřnictví. Profily kadeřníků i recenze salónů jsou našimi administrátory pečlivě kontrolovány.

NEDOPORUČUJI ! Majitel arogantní chování , nesmyslné částky za praví která neodpovídá ceníku ! Vyhodí vas s tím POKUD SE VÁM TO NELÍBÍ JDETE JINAM! Cena je pokaždé jiná a ještě bez vystaveni dokladu . Pokud uvažujete toto kadeřnictví navštívit raději si dejte práci najít v okolí jiné !

-- Renata

Naprosto skvělé služby za rozumnou cenu. Kadeřnice Daniela naprosto splnila mé požadavky a s výsledkem jsem nadmíru spokojená. Konečně jsem našla v Písku kadeřnici, která mi vytvoří na hlavě, co chci.

-- Tereza

Kadeřnictví jsem navštívila třikrát. S přístupem paní Ribkové jsem byla spokojená. Zeptala se na moje přání a očekávání a doporučila, jaký střih vlasům prospěje. Vlasy nosím delší, aby se daly svázat. Nechala jsem si ale poradit. Střih byl nakrátko, perfektní, seděl mi a slušel. Paní Ribková rozumí své práci, je precizní, svůj názor umí obhájit. Pokud jde o cenu za služby, tak nehodnotím, záleží na zákaznici, kolik je ochotna investovat. Jsem ráda, že jsem našla po dlouhé době kadeřnici, která mi vyhovuje a návštěvu kadeřnictví doporučuji.

-- Jolana

Pani Flora se prestehovala na Komenskeho namesti do budovy kde sidli firma Okna&Co, takze jsme o ni vdaka neumernemu zvyseni najmu ve starem pusobisti neprisli. Je to fakt dobra, mila a profesionalni kadernice. Vlasova kosmetika a barvy, ktere pouziva jsou velice kvalitni. Jsem jeji verna zakaznice, chodi k ni cela nase rodina. Vsem vrele doporucuji.

-- Katka

Dobrý den mohla by jste mě prosím obarvit na fialovou barvu A kolik to tak bude stát Děkuji moc předem za odpověď

-- Jana

Hůř vás nikdo ani nemůže ostříhat!!!

-- Vohlídka

Perfektní střih, super barva a profesionální přístup paní kadeřnice, která mě vzala bez objednání a odvedla pěknou práci za super cenu. Jsem velmi spokojená a nudu se k ní ráda vracet .

-- Jana D.

Moc děkuji Ivušce za krááásné vlásky, opět nezklamala a dala mi dohromady hlavu z předešlého stříhání a barvení. Znovu jsem se přesvedčila, že Iva opravdu ví co dělá a práce ji baví.

-- Verča

Zničené vlasy, nedoporučuji !

-- Lenka

Darunka nejsikovnejsi kadernice, nikam jinam nejdu! Jen se tam dostat.

-- Eva

Velmi spokojena, jinam už nepůjdu.

-- Olga

Jsem velmi spokojena ,nohu jen doporučit

-- Jana

Moc spokojená s poradenstvím mili přístup

-- Renča

Velká spokojenost, hodně šikovný personál, dobře poradí, milé, ochotné jednání. Ráda se vracím, doporučuji toto kadeřnictví.

-- daissy77

Moderní pánský střih! Vždy jsem velmi spokojen!

-- Jan

Byla jsem zde jen jednou a stačilo. Kromě hromady nevyžádaných rad od postarší kadeřnice jsem vyfasovala na klín olezlého pejska. Zvířata mám moc ráda, ale v zoo ne v kadeřnictví. Jinak s účesem jsem byla spokojená.

-- Iveta

Za moc peněz žádná muzika, spíše naštvanost...Bohužel i přístup slečny na pánském byl poněkud neprofesionální, bylo vidět, že už je před koncem pracovní doby. Za mě nedoporučuji, tzn. ani na dámském - za barvu a střih, tak ani na pánském za dětský sestřih. Před X lety to byl skvělý salón, ale zlaté časy má bohužel dávno za sebou.

-- Karolina

Dnešní návštěvu jsem si moc užila,perfektní Relax,barva krásná,vlásky výživené,přišla jsem z hrůzou na hlavě po domácím dvouletým barvením doma ,už nikdy více,díky a za dva měsíce se uvidíme

-- Janča

Jsem velice spokojený zákazník.Toto kadeřnictví mohu jen doporučit.

-- Tereza

Já sem se nechal. Ostříhat umejit hlavu musel sem mít zavřené oči peclivje a nechám si umejit hlavu zatrest

-- Ondra