Uvažujete o změně kadeřníka a zajímá Vás, které kadeřnictví je nejlépe hodnoceno svými zákazníky? Pak jste zde správně. Na této stránce naleznete naposledy přidané recenze kadeřnických salónů, které naši uživatelé navštívili. Pokud zde nenaleznete kadeřnictví, které Vás zajímá, vyzkoušejte seznam všech kadeřnictví. Profily kadeřníků i recenze salónů jsou našimi administrátory pečlivě kontrolovány.

se slecnou Janou, jsem vzdy nadmíru spokojená. Příjemná mladá slečna, šikovná. S jejim výkonem jsem vždy spokojena a cena je taky super. Vzdy mi poradí i nejakou vlasovou kosmetiku diky,ktere jsou me vlásky krásné

-- Lucie

Skvělá šikovná slečna,vřele doporučuji

-- Zdeněk Štěpánek

Byla jsem objednána u slečny nikoli, na ombre. Hlavu měla hned nabarvenou, ale díky rychlosti to tak i vypadalo. Všude byli viditelné přechody. Když jsem na to upozornila kadernice nijak nereagovala

-- Jitka

Nikdo se mi před tím tak krásné neostrihal jako tady . Naprosto profesionální přístup a příjemné prostředí .

-- Kateřina

Kadernictvi jsem navštívila poprvé a bylo to super! Nabídli pro mne kávu a sušenky. Před tím jsem měla hodně zničeny vlasy a tedy vypadají zdravé a lesklý, barva také super . Vrátím se za měsíc . Děkuji paní kadernice !

-- Anna

Prakticky se nelze dovolat a objednat. Nikdy nikdo nevezme telefon. Na miste strihani podprumer.

-- Bobsen

Od začátku roku zdražili stříhání strojkem z 220Kč na 260Kč. Střih je pokaždé jiný, dle slečny kadeřnice. Nelze se objednat, nutné vždy čekat...

-- Marek

Spokojen se slečnou kadeřnicí.

-- Petr

Tónování ok. Střih a foukaná hotová za 10min...Vysoká cena určitě neodpovídá výsledku. Zatím nejhorší servis v porovnání s ostatními salony.

-- Eva

Skvělé ceny a také velice milá a ochotná paní kadeřnice

-- Markéta

Vždy jsem odcházela spokojená.Teď je na Blažejovském náměstí.

-- Marcela

Objednala jsem se ke slečně Janě a přinesla s sebou foto požadované barvy. Slečna se snažila nicméně více než hodinové nanášení barvy s výsledkem barevných hran, místo plynulých přechodů, čekala jsem dle recenzí mnohem více. Původně žádána technika balyage, výsledek hustý melír. Na upozornění ostrých barevných hran mi slečna odvětila, že to špatně chytlo, bez nabídky dobarvení. Jsem laik, nicméně zcela jednoznačně nesprávná technika. Zaujaly mne uváděné kladné recenze, ale opravdu neodpovídají realitě. Nedoporučuji.

-- Lucka

Výborný kadeřník. Upravil mi vlasy a zachránil mě den před svatbou... další zkušenost :zesvětlil mi vlasy. Nikdy v životě jsem nevěřila že mi světlá bude slušet. je to PAN KADEŘNÍK

-- Lekešová Lucie

Velmi příjemný salon, milý a profesionální přístup, výsledek 100% splnil mé očekávání. Zjistila jsem, že s kvalitním materiálem od Loreál Paris zde pracují cca 20.let. Tady zůstanu.

-- náročná

Mám spálené vlasy! Naposledy jsem tam byla 12/2017 a stále čekám, až mi dorostou! Olaplex - nějaká barva a maska! Přeji slecne jen to nejlepší, určitě to nebyl záměr. Každopádně me vlasy jsou o polovinu kratší ! A to nepravidelně po horní vrstvě vlasů! Úlet!

-- Ivet

Dobrý den,mám ohledně tohoto kadeřnictví z velmi špatnou zkušenost v této branži.Paní kadeřnice si hraje na kožní doktorku a rozdává diagnózy jak na běžícím páse, prostě paní se minula oborem.Radši jsem stříhání ukončil dříve než započalo. Prostředí vypadá velmi pěkně, ale jednání personálu již nikoliv. Již při objednání mne měla varovat konverzace ve stylu: zítra dopoledne můžete kdykoliv..Ano, tak v 9:30..Tak to máme zrovna plné...Prostě opravdu nedoporučuji.

-- Martin

Byl to super kaderník a hlave skvelé prostředi DOPORUČUJI !!!

-- Kulda

K Honzovi Hlaváčkovi chodím už několik let a můžu jen doporučit. Neměnila bych!

-- Lenka

Výborný , a i s dětmi to umí

-- Zuz

Asi měsíc zpátky jsem narazil na kadeřnictví yes vip, kde jsem si nechal zahustit vlasy takovou metodou, že vám na vlasy dají malou paruku která se připevní a hlavně nespadne. Bylo mi to ze začátku sice trochu nepříjemné, ale aspoň se tím vyřešil můj problém, a já už nemusím nosit čepice kvůli patrnému kolínku které se mi začalo tvořit.

-- Jeník