Uvažujete o změně kadeřníka a zajímá Vás, které kadeřnictví je nejlépe hodnoceno svými zákazníky? Pak jste zde správně. Na této stránce naleznete naposledy přidané recenze kadeřnických salónů, které naši uživatelé navštívili. Pokud zde nenaleznete kadeřnictví, které Vás zajímá, vyzkoušejte seznam všech kadeřnictví. Profily kadeřníků i recenze salónů jsou našimi administrátory pečlivě kontrolovány.

Velmi kvalitní střih, perfektní barva a velmi milé a příjemné jednání. Děkuji Fajmanova Miluše

-- Fajmanova

Šikovný kadeřník, příjemná atmosféra i lidé.

-- Marlowe

Nejhorší střih, který mi kdy kdo udělal. Paní se sice tváří mile, ale očividně využila mého věku, aby mi naúčtovala víc, jen za stříhání. A ještě ke všemu mě ostříhala naprosto příšerně. I malé děcko by to dokázalo lépe. Mám to křivě a prostě úplně neprofesionálně. Doporučuji k ní nechodit, pokud nechcete vypadat jako by vás stříhala vaše slepá babička.

-- Tereza

Opravdu se udivuji že zde může stále pracovat ta nepříjemná nesympatická věčně naštvaná tlustá kadeřnice která přestože stříhá jak na běžícím pásu okřikuje zákazníky jako malé děti...

-- Martin

Služby paní Ribkové využívám již řadu let a vždy jsem moc spokojená. Nikdy se nebojím to nechat na ní, protože nikdy nešlápne vedle a ví, co mi bude slušet. Dnešní návštěva to opět potvrzuje. TOP! Vřele doporučuji!

-- Petra M.

V salonu jsem absolvovala prodloužení údajně nejjemnějšími francouzskými vlasy a první den byla spokojená. Bohužel po dalším umytí vlasy začaly velmi hrubnout, změnily strukturu a vypadají velmi nehezky. Evidentně se jedná o nekvalitní odbarvený vlas, který neodpovídá ceně, kterou jsem zaplatila a byl napusten silikonem. Majitelka dodnes nevrátila peníze ani nesjednala nápravu, postupně přestala komunikovat. Rovněž jsem si všimla blokace na sociálních sítích, aniž bych se vyjadřovala. Takže nyní se vyjádřím. Salon rozhodně nedoporučuji.

-- Lucie

Hrůza!!! Nikomu nedoporučuji!!! Obloukem se vyhněte paní Marii Kress, hůř obarvit vlasy už nikdo nedokáže!!! Nepříjemný přístup za 1600 Kč.

-- Gmail

Za hodně peněz málo muziky. Paní kadeřnice je milá, má zájem vám vyhovět a umí naslouchat, proto má takovou oblibu u svých zákaznic. Ovšem to je trochu drahé povídání za tisíc korun na hodinu plus spotřebovaný materiál. To vás může čtyřhodinové barvení vyjít na 6200,Kč a výsledek na vlasech za 2 měsíce není patrný. Proto se raději informujte na cenu dopředu. Kdybych to věděla, nešla bych tam. Recenze většinou nepíšu, ale nedalo mi to, nepodělit se o toto nestandardní jednání.

-- Markéta

Paní kadeřnice neměla zrovna laskavý a lidský přístup, možná byla jen přepracovaná, nicméně když posloucháme celou dobu povely jak na psa a celé to probíhá v nervní atmosféře a stylem šup šup, tak z toho máte akorát nepříjemný zážitek. Podotýkám, že jsem byla v salonu sama, žádná fronta za mnou. Mám za to, že neplatím jen za práci, ale že jde o službu, která má být pro zákazníka alespoň trochu příjemná. A ne aby měl pocit, že poskytovatele služby otravuje. Také poměr cena/ výkon je mimo.

-- Ahjo

Dobrý den kolik by stalo umytí a vysušení vlasu.nebo jenom vysušení

-- Táborská

Je to nejlepší kadeřník jak tady všichni píšou tak sem se rozhodla tam taky zajít

-- Hana

Rad sem chodim jiz delsi dobu, prijemne kadernice a vzdy jsem spokojen

-- deexter

Tady jsem poprvé riskla krátký účes, a to jsem vždy měla dlouhé vlasy. Super změna

-- Vanessa

Byla jsem si vlasy prodloužit a také nabarvit. Jsem celkově se salónem spokojená. Ceny mi přijdou v pohodě

-- Anka

Moje druhá návštěva kadeřnictví u slečny Nikoly skončila hrůzostrašně. Mám zničené, spálené, škaredé vlasy. Po barvení mi vlasy načesala tak, že téměř nebylo poznat jak škaredě flekatě jsou obarvené. Když jsem ale prameny vlasů postupně zvedala, bylo vidět jak jsou doslova zprasené. U hlavy světle hnědá, 1cm tmavě hnědá, další kousek oranžová, pak blonďatá a místy dokonce zelená. Slečna Nikola měla snahu tento svůj nepovedený výtvor opravit, bohužel ani to se ale nepovedlo. Moje do této návštěvy zdravé vlasy jsou nyní v katastrofálním stavu a bude trvat asi velmi dlouho, než se opět ozdraví. Zbyly mi jen oči pro pláč..

-- Diana

Jedna velká hrůza. Babička se u vás dneska byla ostříhat. Já jako vyučený kadeřník který se tomu věnuje musím říct, že jsem horší střih v zivote neviděl. Komplet celé zubaté! U levého ucha zůstal asi jeden cm a u pravého 2 cm . Boky úplně vypidlane a vršek nespojený k bokům. Vzadu na krku pět celé zubaté. Takhle ošklivě by to neostříhám ani prvák na učňáku. Za tenhle stříh by vám mělo vzít vyucnak!

-- DanielH

Salon navštěvuji pravidelně. Chodím sem na prodlužování vlasů a barvení odrostů. S péčí jsem byla vždycky spokojená.

-- Katerina

!!Kadeřnictví v Benešově už bohužel neprovozuji!! Od ledna 2019 jsem k zastižení pouze v Sedlčanech!! Děkuji Svejkovská Jana

-- Jana Svejkovská

Vzhledem k tomu, že jsem měla vlasy ve špatné kvalitě, tak se mi díky péči salonu v Yes Vip konečně daly dohromady a vypadají jako vlasy. Jsou lesklé a pevné a za to jsem moc vděčná.

-- Katerina74

I přesto že měl hodně plny diář vzal mě do 3 dní. Perfektní práce, poradil a prostě ten je udělal krásnou ženu . JAROUSEK JE NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ

-- Lída K.