Uvažujete o změně kadeřníka a zajímá Vás, které kadeřnictví je nejlépe hodnoceno svými zákazníky? Pak jste zde správně. Na této stránce naleznete naposledy přidané recenze kadeřnických salónů, které naši uživatelé navštívili. Pokud zde nenaleznete kadeřnictví, které Vás zajímá, vyzkoušejte seznam všech kadeřnictví. Profily kadeřníků i recenze salónů jsou našimi administrátory pečlivě kontrolovány.

Nerada píšu recenze, protože s čím je jeden člověk spokojen, s tím druhý být nemusí...Paní je milá, vstřícná, snaží se hodně, ale moderní účesy a střihy neumí. Chtělo by to pravidelné školení a vzdělávání se.

-- Zdenka

Byla jsem v tomto kadeřnictví na keratinu a nemohu jinak než doporučit, vlásky mám zdravé a konečně se neulamuji,ještě jednou moc děkuji

-- Petra

Super střih,mohu jen doporučit

-- Radek

Chci touto cestou moc poděkovat za krásný střih i barvu s melirem,jsem naprosto spokojená

-- Jana

Kadeřnice mi zničila vlasy, spálené melírem,totálně zničené. Vypadám jak šedá myš s chemlonem na hlavě.

-- Kettyna

V kadeřnickém salonu Pastello jsem stálým zákazníkem. Obě kadeřnice jsou moc milé a ochotné vyplnit každé vaše přání. Moc ráda se tam vracím.

-- Alena

NEJLEPŠÍ PANÍ KADEŘNICE v Třebíči, velmi milá a zkušená, má cit a vkus, jaký účes se hodí k dané povaze, vždycky si ví rady. Na každou návštěvu kadeřnictví paní Flory se moc těším. Skvělá domluva, nikdy jsem nemusela dlouho čekat, velice vstřícný přístup a opravdu šikovná paní kadeřnice - v Třebíči jsem navštívila už hodně kadeřnictví, ale nikdy jsem nebyla tak nadšená jako když mi vlasy ostříhala a upravila právě paní Flora. Všem, kdo hledají opravdu kvalitní kadeřnictví, tento salon upřímně doporučuji. A Vám, paní Floro, velice děkuji za to, jaká jste. Moc si Vás vážím!

-- Eva

Slečna Nikola je velice milá a šikovná kadeřnice. Dnešní návštěva u ní byl pro mne velice příjemný relax. S barvou i střihem jsem moc spokojená. Všem doporučuji.

-- Lenka

Byla jsem v tomto salonu jednou a naposled. Rozhodně nedoporučuji - ostříhání konečků za 300 Kč a ještě k tomu úplně jinak než si člověk řekne.

-- Anonym

Dámy se nestydí pomlouvat zákaznice, a to i za přítomnosti dotyčných! Ohledně obarvení mých vlasů se 2 kadeřnice dost neprofesionálně radily asi půl hodiny, až dospěly k závěru, že požadovanou barvu nemají a že jí nějak smíchají z toho , co mají! Takže z požadované světlé barvy se stala skoro čokoládová - podotýkám nesjednocená, i přesto že byly vlasy odbarvovány! Slušně jsem poděkovala a šla domů s brekem lehčí o 3000! Do tohoto studia už by mě nikdo nedostal!!!

-- Lucik107

Vyhozene neskutečné peníze, které zdaleka neodpovidaly kvalitě Hrozné!

-- Vera

Ač nerada, ale musím se podělit o negativní zkušenost. Do salonu jsem zavítala poprvé cca před 14 dny ke kadeřnici Lence. Ze salonu jsem vesměs odcházela spojená. Další dny však moje vlasy nešly dle mé představy upravovat, což se mi ještě nikdy nestalo. Kadeřnice evidentně neodhadla, co můj vlas po její střihu provede a jak bude účes vypadat při běžném nošení. Škoda, že účes nelze reklamovat, za takto nepovedou práci jsem zaplatila vysokou cenu. Navštívila jsem tedy jiný salon, kde mi účes upravily dle mého stylu a vlasů. Nechci hanit práci sl. Lenky, ale některé střihy prostě na všechny typy vlasů nejdou. Jinak prostředí a kadeřnice jsou milé.

-- Kamila

Katastrofa, vlasy byly po barvení v tomto kadeřnictví naprosto poškozené, lámaly se u hlavy, nakonec jsem po mnoha letech musela jít nakrátko.

-- Eva

absolutně šílená práce kadeřnice. chtěl jsem po ní klasický sestřih, řekl jí o kolik to chci zkrátit a udělala to o dva centimetry kratší... tomuto kadeřnictví se vyhněte obloukem

-- pavlík

Byla to moje první návštěva. Z polodlouhých vlasů jsem chtěla krátký, letní sestřih, který je přesně podle mých představ.

-- Alena D.

S barvením jsem spokojená. Paní odvedla dobrou práci. Trošku mě ale mrzelo, že se kromě svojí práce ještě věnovala také zákaznici kolegyně.

-- Marika

Byla jsem tam dávno se sestrou.

-- Carrie

Vyborne kadernictvi! Rychle objednani, bez cekani, s kamaradkou jsme si objednaly voucher pres Slevomat a jsme maximalne spokojene!

-- Eledrin

Paní Kuběnová je profesionál s lidským a pohodovým přístupem. Dělá svou práci se zájmem, nebojím se říct nadšením a na výsledku je to pak znát. Detailně se zeptá na Vaši představu a precizně provede dohodnutý střih. Občerstvení je samozřejmostí. Ráda se opět vrátím.

-- Evulenka

NEMAM SLOV, NEVIM JAK SE MAM VYJADRIT ... V KADERNICTVI JOSEFINA JSEM BYLA PODRUHE A NAPOSLEDY. POZADALA JSEM BARVENI A STRIH, BARVA V PORADKU, ALE TEN STRIH A FOUKANI VLASU, PRO ME NOCNI MURA. ODCHAZELA JSEM S NEDOKONCENYM UCESEM. JA NEJSEM KADERNICE, ALE TAK V TAKOVEM STAVU JAK JSEM ODCHAZELA JA, BYCH NA ULICI NEPOSLALA NIKOHO. PRIPADLO MI TO JAKO KDYBY ME UCESALO DITE, I TO DECKO BY ME URCITE UCESALO LEPE. PROSTE BEZE SLOV. JE MI TO LITO, MUSELA JSEM TO NAPSAT A TED ME MRZI, ZE JSEM TO NEREKLA I TE SLECNE CO ME STRIHALA . 3.6. 2017

-- NAIVNI