Uvažujete o změně kadeřníka a zajímá Vás, které kadeřnictví je nejlépe hodnoceno svými zákazníky? Pak jste zde správně. Na této stránce naleznete naposledy přidané recenze kadeřnických salónů, které naši uživatelé navštívili. Pokud zde nenaleznete kadeřnictví, které Vás zajímá, vyzkoušejte seznam všech kadeřnictví. Profily kadeřníků i recenze salónů jsou našimi administrátory pečlivě kontrolovány.

Veliká spokojenost,perfektní střih,výborné capucino,děkuji a těšim se na další návštěvu

-- Zuzka

Na to ze je slečna čerstvě po vyuceni tak si ji nemohu vynachvalit

-- Jana

Slečna Jana,velmi mladá a kreativní kadeřnice. Vždy od ni odchazim unesena a naprosto spokoje. Pro me jednoznačně nejlepsi kadeřnice z benešova a okoli

-- Evik

Rozhodně nedoporučuji kadeřnici Terezu. Po jejím zásahu, kdy jsem pouze chtěla trochu zesvětlit vlasy mi je zničila takovým způsobem, že se mi odlámaly a do druhého dne jsem měla hlavu plnou strupů. Už při aplikaci jsem jí upozorňovala, že mě velmi barva velmi pálí - prý je to normální, ať vydržím. Přičítám to její nezkušenosti a nekvalitním výrobkům.

-- Petra

Jednoznačně nejlepší kadernice!! Naprostá jednička

-- Maličká

Slečna Jana prostě skvělá, vždy mě rychle objedná kolikrát i vezme bez objednání. Ma zlaté ručičky,vzdy mi zlepší náladu a udela ze me úplně jiného člověka. Jediné doporučuji

-- Alena

Jsem spokojená a těším se na příště! Byla jsem v Hairborn poprvé a p. Veronika je moc vnímavá a návštěva salonu velice příjemná. Dostala jsem rady, tašku s dárečky jako od Ježíška, dobrej pocit na celej den a vlasy, co poslouchají. Celkově to bylo všechno rychlé, cítila jsem se dobře - na to, že se kadeřnictví bojím, na velikost salonu je fakt útulný, odcházím jako princezna a cítím se jako královna - a taky se tak ke mně lidé chovali celý de. Doporučuju!

-- Maru

Maximální spokojenost, milý personál, doporučuji.

-- Franta

Jsem velmi spokojena, velice příjemné kadeřnice, příjemný prostor. Urcite budu chodit i nadále, doporučuji všem.

-- Sofie

Slečna Nikolka,je velmi talentovaná a kreativní kadeřnice. Vždy od ní odcházím velmi spokojená a unešená z toho co dokáže. Pro mě je to nejlepší kadeřnice v Benešově a okolí.

-- Petra

Vynikající salon, krásné prostředí, perfektně odvedená prace.. Děkuji Paulovi Allanovi a jeho týmu, vřele doporučuji všem!!!

-- SIM

Slečna Jana úplně super střih přesně podle mých představ Všem doporučuji.

-- Ondra

Se slečnou jsem vzdy jedine spokojena.je ochotná milá a hrozně šikovná

-- Lucie

Vždycky super střih!! Jsem jedině spokojený

-- Karel

Salón navštěvujeme s mužem pravidelně a se slečnou janou jsme jedině spokojeni

-- Jarka a Josef

Kadernice Jana velice šikovná mlada slečna,která memr ostříhat vzdy přesně tak jak chci

-- Kuba

Jsem mile prekvapena. kdyz jsem šla náhodně okolo,pri vkročení dovnitř se me ujmula mlada a milá slečna Jana. Vzala me bez objednání a mohu ríct ze jsem naprosto spokojena. Barvicka i strih jsou krásné.při působení barvičky mě slečna obslouzila kávou a ja jsem mohla v klidu relaxovat. Mohu vsem doporucit jsem naprosto spokojena

-- Hana

Thomas je skvělý kadeřník, milý a ochotný. Chodím k němu na balayage za super cenu.

-- Balayage

Vyjádření Jitky Divišové: Jednatelé společnosti Sempre stella s.r.o. se dopouští trestného činu pomluvy právnické a fyzické osoby dle 184 Trestního zákona. Mimo tyto níže napsané pomluvy, šíří i pomluvy mezi kolegy a klienty na provozovně. Způsobují tak vážné škody. Žádám jednatele Farise Moussilli a Denielu Moussilli, aby přestali šírit pomluvy na veřejně přístupných počítačových sítích i v provozovně samotné.

-- Dominik Diviš

Dnes jsem navštívila náhodně Kadeřnictví Ráj, kde se mě ujala i bez objednání kadeřnice Jana. Slečna je velice příjemná a šikovná. S účesem jsem naprosto spokojená. Mohu všem jen doporučit.

-- Jana