Uvažujete o změně kadeřníka a zajímá Vás, které kadeřnictví je nejlépe hodnoceno svými zákazníky? Pak jste zde správně. Na této stránce naleznete naposledy přidané recenze kadeřnických salónů, které naši uživatelé navštívili. Pokud zde nenaleznete kadeřnictví, které Vás zajímá, vyzkoušejte seznam všech kadeřnictví. Profily kadeřníků i recenze salónů jsou našimi administrátory pečlivě kontrolovány.

Moje druhá návštěva kadeřnictví u slečny Nikoly skončila hrůzostrašně. Mám zničené, spálené, škaredé vlasy. Po barvení mi vlasy načesala tak, že téměř nebylo poznat jak škaredě flekatě jsou obarvené. Když jsem ale prameny vlasů postupně zvedala, bylo vidět jak jsou doslova zprasené. U hlavy světle hnědá, 1cm tmavě hnědá, další kousek oranžová, pak blonďatá a místy dokonce zelená. Slečna Nikola měla snahu tento svůj nepovedený výtvor opravit, bohužel ani to se ale nepovedlo. Moje do této návštěvy zdravé vlasy jsou nyní v katastrofálním stavu a bude trvat asi velmi dlouho, než se opět ozdraví. Zbyly mi jen oči pro pláč..

-- Diana

Jedna velká hrůza. Babička se u vás dneska byla ostříhat. Já jako vyučený kadeřník který se tomu věnuje musím říct, že jsem horší střih v zivote neviděl. Komplet celé zubaté! U levého ucha zůstal asi jeden cm a u pravého 2 cm . Boky úplně vypidlane a vršek nespojený k bokům. Vzadu na krku pět celé zubaté. Takhle ošklivě by to neostříhám ani prvák na učňáku. Za tenhle stříh by vám mělo vzít vyucnak!

-- DanielH

Salon navštěvuji pravidelně. Chodím sem na prodlužování vlasů a barvení odrostů. S péčí jsem byla vždycky spokojená.

-- Katerina

!!Kadeřnictví v Benešově už bohužel neprovozuji!! Od ledna 2019 jsem k zastižení pouze v Sedlčanech!! Děkuji Svejkovská Jana

-- Jana Svejkovská

Vzhledem k tomu, že jsem měla vlasy ve špatné kvalitě, tak se mi díky péči salonu v Yes Vip konečně daly dohromady a vypadají jako vlasy. Jsou lesklé a pevné a za to jsem moc vděčná.

-- Katerina74

I přesto že měl hodně plny diář vzal mě do 3 dní. Perfektní práce, poradil a prostě ten je udělal krásnou ženu . JAROUSEK JE NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ

-- Lída K.

V pohodě služby, není co vytknout.

-- Pjetro

Pravidelně chodím do salonu na úpravu vlasů. Mají tady moc příjemné prostředí a cena je za služby pro mě úplně vyhovující.

-- Andrea

Za cenu, kterou v tomto kadeřnictví zaplatíte bych si rozhodně představovala lepší služby. Po hlášce kadeřnice, že odbarvovač na vlasech působí pouze 15 minut, poté vyprchají těkavé složky a můžu ho tam mít v alobalu třeba dvě hodiny, už nikdy víc. Když jsem to řekla své současné kadeřnici, jen se zděsila. Slečna mi ho nechala působit snad hodinu a půl a někam odešla. O střihu-nestřihu se ani nebudu vyjadřovat. Kolegyně má podobonou zkušenost V Jihlavě jsou rozhodně lepší kadeřnice, za polovinu ceny.

-- Ada

Traumatická záležitost, nedoporučuji...

-- Poly

Nehezké prostředí a nepříjemná kadeřnice.

-- Jaroslava

Exactly like I have always wanted.

-- daltry

S prodlužováním vlasů v tomto salonu jsem spokojena. Nejdou vidět žádné spoje, což je pro mě velmi důležité. Vlasy nesjíždí a vydrží poměrně dlouho, než musím na posunutí. Doporučuji.

-- Gabča

Profesionální, milý přístup a příjemné prostředí. Kadeřnice se nebojí extravagance a to mám ráda.

-- Natálie

První návštěva super. Stáhla mi černou barvu, aplikovala masku, nabarvila, zastřihla s tím, že příště ostříháme Stálo to 1100. Druhá návštěva byla absolutní katstrofa. Obarvení, maska a pak jsem víc než hodinu a půl čekala, protože jí přišla kamarádka, které se věnovala. . Když jsem konečně dosedla na křeslo,čekala na domluvený střih, kadeřnice řekla, že to stříhat nebudeme, zjevně pospíchala. Barva nijaká, na odrostech zrzavá, horší, než bych se obarvila já sama. Cena byla vyšší, než za první návštěvu, kdy mi stahovala barvu, dávala masku a stříhala. Teď ani nevzala nůžky do ruky. Po 10 dnech vypadám, jako bych nebyla u kadeřnice rok. Nikdy více...

-- iris

Také jsem dlouho přemýšlela kam zajít . Až mně známá přivedla na toto kadeřnictví .A jsem velice ráda. Odcházela jsem spokojená a i nadšená s velmi příjemného personálu . A profesionální přístup . Když si nejste jistá vlastní představou .Poradí Vám i ..Člověk se tam opravdu cítí velmi dobře . Barva , střih . Skvělý . A všem doporučuji . Naprostá spokojenost .Jana .

-- Jana

objednan na urcitou hodinu:minutu, prijdu 5 min pred, zavreno, po odcekani 15 min odchazim a jiz se nevratim

-- Robert

Paní je moc milá a šikovná. Stříhá krásně a levně vždy jsem byla spokojená se střihem svých chlapů ale přeci je to jedno ALE má. Paní nemá žádnou otevírací dobu jen dle objednání a objednat se je v podstatě nemožné. Telefon nezvedá na SMS nereaguje a na fb také nereaguje. Když jdete osobně máte větší šance se objednat ale většinou mám štěstí že je zavřeno. Jen proto dávám 3 hvězdičky jinak paní je moc šikovná kadeřnice.

-- Kasispa

Nepříjemná kadeřnice, neprofesionální přístup, nepořádek v salonu, špatný střih vysoká cena! Celkový dojem velmi špatný.

-- janet

Ve vašem salonu yes vip jsem konečně našla svůj odstín, kterého se držím už hodně dlouho. Mám ráda medové nádechy do světlé barvy a slečný jsou u vás velice šikovné. Příjemně si u vás zarelaxuji a doporučuji vás dál.

-- Valentýna