Uvažujete o změně kadeřníka a zajímá Vás, které kadeřnictví je nejlépe hodnoceno svými zákazníky? Pak jste zde správně. Na této stránce naleznete naposledy přidané recenze kadeřnických salónů, které naši uživatelé navštívili. Pokud zde nenaleznete kadeřnictví, které Vás zajímá, vyzkoušejte seznam všech kadeřnictví. Profily kadeřníků i recenze salónů jsou našimi administrátory pečlivě kontrolovány.

Objednala jsem se ke slečně Janě a přinesla s sebou foto požadované barvy. Slečna se snažila nicméně více než hodinové nanášení barvy s výsledkem barevných hran, místo plynulých přechodů, čekala jsem dle recenzí mnohem více. Původně žádána technika balyage, výsledek hustý melír. Na upozornění ostrých barevných hran mi slečna odvětila, že to špatně chytlo, bez nabídky dobarvení. Jsem laik, nicméně zcela jednoznačně nesprávná technika. Zaujaly mne uváděné kladné recenze, ale opravdu neodpovídají realitě. Nedoporučuji.

-- Lucka

Výborný kadeřník. Upravil mi vlasy a zachránil mě den před svatbou... další zkušenost :zesvětlil mi vlasy. Nikdy v životě jsem nevěřila že mi světlá bude slušet. je to PAN KADEŘNÍK

-- Lekešová Lucie

Velmi příjemný salon, milý a profesionální přístup, výsledek 100% splnil mé očekávání. Zjistila jsem, že s kvalitním materiálem od Loreál Paris zde pracují cca 20.let. Tady zůstanu.

-- náročná

Mám spálené vlasy! Naposledy jsem tam byla 12/2017 a stále čekám, až mi dorostou! Olaplex - nějaká barva a maska! Přeji slecne jen to nejlepší, určitě to nebyl záměr. Každopádně me vlasy jsou o polovinu kratší ! A to nepravidelně po horní vrstvě vlasů! Úlet!

-- Ivet

Dobrý den,mám ohledně tohoto kadeřnictví z velmi špatnou zkušenost v této branži.Paní kadeřnice si hraje na kožní doktorku a rozdává diagnózy jak na běžícím páse, prostě paní se minula oborem.Radši jsem stříhání ukončil dříve než započalo. Prostředí vypadá velmi pěkně, ale jednání personálu již nikoliv. Již při objednání mne měla varovat konverzace ve stylu: zítra dopoledne můžete kdykoliv..Ano, tak v 9:30..Tak to máme zrovna plné...Prostě opravdu nedoporučuji.

-- Martin

Byl to super kaderník a hlave skvelé prostředi DOPORUČUJI !!!

-- Kulda

K Honzovi Hlaváčkovi chodím už několik let a můžu jen doporučit. Neměnila bych!

-- Lenka

Výborný , a i s dětmi to umí

-- Zuz

Asi měsíc zpátky jsem narazil na kadeřnictví yes vip, kde jsem si nechal zahustit vlasy takovou metodou, že vám na vlasy dají malou paruku která se připevní a hlavně nespadne. Bylo mi to ze začátku sice trochu nepříjemné, ale aspoň se tím vyřešil můj problém, a já už nemusím nosit čepice kvůli patrnému kolínku které se mi začalo tvořit.

-- Jeník

Děs a hrůza! Ke slečně nikole bych uz v životě nepřišla. V životě jsem neviděla větší hrůzu na hlavě, jako mi zvládla vytvořit ona

-- Hanka

Za mě slečna janicka,naprostá jednička! Vzdy mi splni co mi na očích vidí

-- Miluska

Mladá kadeřnice Janicka,je za mě tak strašně šikovná kadernice,že těžko budete v benešově hledat její konkurenci. Objednávací doba je velmi krátká, kolikrát vas vezme i bez objednání tím ze je v benešově čerstvě. Ale věřím tomu,ze az se rozkrikne jak je šikovná, jake ma nízké ceny, že strčí kadernice ze širokého okolí do kapsy

-- Olina

Se slečnou janou jsem vzdy naprosto spokojená,vzdy mi vykouzlí na hlavě neco úžasného. Všem jedine doporučuji slečnu janicku

-- Julie

U Janičky jsem vzdy maximálně spokojená. Šikovné ručičky

-- Johana

Ojedinely pristup, ktery se v dnesni dobe hleda velmi obtizne. Pratelska atmosfera a pohodli za cenu usmevu.Janicka proste naprosta jednička

-- Karolina

Našla jsme Ondřeje na tomhle webu a objednala se, jak říkají ostatní klientky - byla to doba, než jsem se dostala na řadu, ale výsledek stojí za to. Technika nabarveni, servis, přístup - TOP!a navíc přírodní vlasová kosmetika, po které mám vlasy nadherne hebke a zdravé. MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST.

-- Erika

Hledala jsem "Kadeřnictví" na radu kamarádky v Benešově a okolí podle recenzí a našla jsem Kadeřnictví "RÁJ u Stromu"...je to opravdu ráj. Obě slečny kadeřnice Nikola a Jana jsou velice milé a je vidět,že práci mají jako koníčka.Objednala jsem se u slečny Nikoly a byla jsem opravdu moc spokojená.Těším se na další návštěvu...a doporučuji i Vám,kdo hledáte někoho,tak velmi šikovného,milého a kdo splní vaše přání.

-- Milena

Do salónu jsem šla s mamkou kdy jsem ji to chtěla dát jako dárek k narozeninám. Sama jsem při první návštěvě nevěděla do čeho jdu, jen jsem salón viděla na instagramu, ale byly jsme obě dvě mile překvapené. Líbil se nám přístup kadeřnic, ale i jejich výsledek a to si myslím že je co říct, protože jsme obě dost náročné..

-- Maruš

Super jsem spokojená. Mám tak krasne meliry , že se mne ptají všechny klientky odkud jsou!

-- Lucius

Kadeřnice Nikolka mi vždy splní mé přání. Vždy odcházím velmi spokojená. Střih i barva jsou vždy perfektní.V tomto salónu jsem vždy spokojená jak s vlasy tak i s manikúrou či pedikurou. Muzu vam je jen vřele doporučit.

-- Káťa