Uvažujete o změně kadeřníka a zajímá Vás, které kadeřnictví je nejlépe hodnoceno svými zákazníky? Pak jste zde správně. Na této stránce naleznete naposledy přidané recenze kadeřnických salónů, které naši uživatelé navštívili. Pokud zde nenaleznete kadeřnictví, které Vás zajímá, vyzkoušejte seznam všech kadeřnictví. Profily kadeřníků i recenze salónů jsou našimi administrátory pečlivě kontrolovány.

Perfektní střih, super barva a profesionální přístup paní kadeřnice, která mě vzala bez objednání a odvedla pěknou práci za super cenu. Jsem velmi spokojená a nudu se k ní ráda vracet .

-- Jana D.

Moc děkuji Ivušce za krááásné vlásky, opět nezklamala a dala mi dohromady hlavu z předešlého stříhání a barvení. Znovu jsem se přesvedčila, že Iva opravdu ví co dělá a práce ji baví.

-- Verča

Zničené vlasy, nedoporučuji !

-- Lenka

Darunka nejsikovnejsi kadernice, nikam jinam nejdu! Jen se tam dostat.

-- Eva

Velmi spokojena, jinam už nepůjdu.

-- Olga

Jsem velmi spokojena ,nohu jen doporučit

-- Jana

Moc spokojená s poradenstvím mili přístup

-- Renča

Velká spokojenost, hodně šikovný personál, dobře poradí, milé, ochotné jednání. Ráda se vracím, doporučuji toto kadeřnictví.

-- daissy77

Moderní pánský střih! Vždy jsem velmi spokojen!

-- Jan

Byla jsem zde jen jednou a stačilo. Kromě hromady nevyžádaných rad od postarší kadeřnice jsem vyfasovala na klín olezlého pejska. Zvířata mám moc ráda, ale v zoo ne v kadeřnictví. Jinak s účesem jsem byla spokojená.

-- Iveta

Za moc peněz žádná muzika, spíše naštvanost...Bohužel i přístup slečny na pánském byl poněkud neprofesionální, bylo vidět, že už je před koncem pracovní doby. Za mě nedoporučuji, tzn. ani na dámském - za barvu a střih, tak ani na pánském za dětský sestřih. Před X lety to byl skvělý salón, ale zlaté časy má bohužel dávno za sebou.

-- Karolina

Dnešní návštěvu jsem si moc užila,perfektní Relax,barva krásná,vlásky výživené,přišla jsem z hrůzou na hlavě po domácím dvouletým barvením doma ,už nikdy více,díky a za dva měsíce se uvidíme

-- Janča

Jsem velice spokojený zákazník.Toto kadeřnictví mohu jen doporučit.

-- Tereza

Já sem se nechal. Ostříhat umejit hlavu musel sem mít zavřené oči peclivje a nechám si umejit hlavu zatrest

-- Ondra

Super KádeRnice kterými rady

-- Ondra

Hesky druhá vlasi KádeRnice jenom jasem podvodník nemám dobře zavřené oči

-- Ondra

Krásné Mti vlasu v zaklonu nekoukat

-- Ondra

Krásní MIti vlasu doporučuju nechat si umejit hlavu

-- ONdra

Krásné mijete vlasy jeti super

-- Ondra

Já nemohu jinak, než souhlasit s předchozími komentáři. K Ivance chodím přibližně 20 let, stále má připravené nějaké nové informace co se týče vlasové kosmetiky a poradí jak pečovat o vlasy. Vždy odcházím velmi spokojená. Je to jednička ve svém oboru

-- Irena