Uvažujete o změně kadeřníka a zajímá Vás, které kadeřnictví je nejlépe hodnoceno svými zákazníky? Pak jste zde správně. Na této stránce naleznete naposledy přidané recenze kadeřnických salónů, které naši uživatelé navštívili. Pokud zde nenaleznete kadeřnictví, které Vás zajímá, vyzkoušejte seznam všech kadeřnictví. Profily kadeřníků i recenze salónů jsou našimi administrátory pečlivě kontrolovány.

Pani kadeřnice se nechová jako profesionál. Jinak je určitě šikovná. Nedala mi příležitost.

-- Robert Faktor

Pani de nechová jako profesionál.

-- Robert Faktor

Cena rozhodně neodpovídá kvalitě, pry mám moc vlasů, nemyslím si. Barvu jsem chtěla sjednotit, nestalo se. Střih klasika a konecna úprava nudná. Čekala bych vetsi péči

-- Lenka

Moc hezký salon,kvalitní služby,profesionální přístup.

-- Martina

Precizní práce. Jsem naprosto spokojená a mohu paní Hromniak jen doporučit.

-- Dana Horská

Nechodim uz nikam jinam nez ke slecne Ivete. Sikovna a navic prijemna

-- Mahulena

Slečna Barešová je velmi šikovná a chová se k vam jakoby Vase vlasy byly jeji. Neni nic co by ji neslo. Jen tak dal

-- Nikola

Skvělá kadeřnice! Příjemná mladá slečna, hezké prostředí.

-- Klára

Byla jsem se nechat ostříhat v tomto salonu a s čistým svědomím mohu říct, že salon je to pouze názvem, protože do slova salon má hodně daleko. Měla jsem vlasy na lopatky a chtěla jsem je zkrátit na ramena a sestříhat. Dopadlo to tak že mě kadeřnice pižlala tak dlouho, že místo vlasů na ramena je mi vidět celý krk a sestříhané vlasy nemám. Pokud bych tento v uvozovkách salon měla doporučit, tak pouze těm, kteří se nechystají dlouhou dobu opustit svůj domov a počkat do doby než jim vlasy narostou a budou si moci dovolit vyjít opět mezi lidi.

-- Lenka první a poslední návštěva

Byla Jsem velice spokojená u paní kadeřnice Aničky, byla milá a dobře mě poradila. Cítila jsem se skvěle a odpočinutá. Můžu doporučit.

-- Geri

Jsem nadšená! Dlouho jsem nemohla najít nikoho, kde bych byla zcela spokojená, ale to se dneškem změnilo...

-- DaLo

Super! Naprosto spokojena- bio barva je velice prijemna.

-- Bohemia

Pani kadeřnice vůbec neumí zacházet s barvami, neuzná své pochybení a ještě si za to nechá zaplatit. Přišla jsem do salonu jako světlovlasá blondýnka se studeným odstínem blond a chtěla jsem jen o něco teplejší, zlatavější odstín. Poprvé jí to vůbec nechytlo a nechala mě odejít s dvěma různými barvami na hlavě. Když jsem to pak chtěla sjednotit, vyšla jí z toho tmavě hnědá barva místo zlatavé blond!

-- Dana

Stažení tmavěhnědé barvy nadvakrát. Celkem 7,5 hodiny strávených v salónu, výsledek bohužel dost hrozný.

-- Hana

Byl to docela oříšek se k Ondřejovi dostat, delší objednací termín - ale stálo to za to. Opravdu, jak tady píšou jiné zákaznice - odcházela jsem spokojená a výsledek byl perfetkní.

-- Iveta

Chodím do kadeřnictví cestou z práce. Jsou tam tri kadernice a se vsemi jsem spokojeny. Za mě OK

-- Ondra

Spokojenost! Krasne prostredi po rekonstrukci a prijemna atmosfera salonu. Doporucuji. Cena odpovida kvalite.

-- Sara

Po ránu neteče teplá voda, dlouho odtáčejí vodu pak stejně myjí ve studené. Nestíhají a tak účes odfláknou, odmítají to opravit. Hrozné chování personálu.

-- milan

Cena odpovídá kvalitě. Příjemný personál. Široká nabídka služeb.

-- Lenka Rubkova

Hrůza hrůz, tímto bych asi začala, dala jsem na hodnocení co jsem našla na internetu a tak jsem si naskočila na špek. Za svůj život jsem nic tak hrozného u kadeřníka nezažila. Spálené uši od barvy, připálenou hlavu jak z Afriky a o polovinu méně vlasů než jsem přišla, bohužel vytrhané. Sem raději ne, ne, ne a ta cena, to jsem se položila.

-- Alena