Uvažujete o změně kadeřníka a zajímá Vás, které kadeřnictví je nejlépe hodnoceno svými zákazníky? Pak jste zde správně. Na této stránce naleznete naposledy přidané recenze kadeřnických salónů, které naši uživatelé navštívili. Pokud zde nenaleznete kadeřnictví, které Vás zajímá, vyzkoušejte seznam všech kadeřnictví. Profily kadeřníků i recenze salónů jsou našimi administrátory pečlivě kontrolovány.

Nemám co vytknout, střih je vždycky fajn, ale je mi líto, že nedokážou poradit, co by se klientce hodilo nebo co by potřebovala a pokud zákazníčka neřekne, tak účes po střihu nijak neupraví. Ale možná jsem já náročná, protože vždy chci, abych odešla od kadeřnice učesaná, ne jenom vyfoukané vlasy.

-- Renáta

Nemám co vytknout, střih je vždycky fajn, ale je mi líto, že nedokážou poradit, co by se klientce hodilo nebo co by potřebovala a pokud zákazníčka neřekne, tak účes po střihu nijak neupraví. Ale možná jsem já náročná, protože vždy chci, abych odešla od kadeřnice učesaná, ne jenom vyfoukané vlasy.

-- renya3

Paní Flóra je ta nejhodnější a nejvstřícnější kadeřnice široko daleko. Vřele doporučuji.

-- Roman

Od paní Platonové odcházím vždy s úsměvem na rtech a milým těšením se na příští návštěvu. Profesionální služby vyvážené osobním charismatem této dámy. Děkuji za radu ve výběru střihu i příjemnou relaxaci. Příznivé ceny. Doporučuji. Pozn.: Pobočka Brno

-- Lucie

Velmi šikovný a příjemný. Jsem max spokojená

-- pavla

Konečně jsem našel kadeřníka, od kterého odcházím vždy maximálně spokojený! Diky!

-- Tomáš

Dlouho jsem hledala kadernika u ktereho bych naprosto spokojena. U Ondry jsem uz vyzkousela jak spolecensky uces na firemni vecer, tak uplnou premenu z dlouhovlase brunety na blondate mikado a vzdy se to pefrektne povedlo. Timto aondrovi velice dekuji a mohu jen a jen doporucit!

-- Lucie

Přes moje obavy z kadeřníků a strach o moje vlasy, Ondra je jediný kadeřník ke kterému se bez obav kdykoli vrátím. Jak barvení, tak i střih je vždy skvělý. Můžu jen doporučit

-- Tereza

Dle hodnocení na internetu jsem se vydala za slečnou Zuzkou a opravdu jsem byla velmi spokojená. Zuzka je velmi příjemná a své práci rozumí. Už jsem se znovu objednala a moc se těším na pokračování! Doporučuji!

-- Renata

Ondru mohu pouze doporučit, jako stálá zákaznice. Má zlaté a velice šikovné ruce. Dokázal mi "opravit" vlasy tak, že mi opět krásně rostou a jsou zdravé. K jinému kadeřníkovi už bych nikdy nešla. Pokud hledáte kvalitu, přátelskost a skvělý servis, pak jedině k němu.

-- Karoli

Jsem velkým Ondrovým dlužníkem, keratin co mi dal na vlásky, je úplně úžasný, moje vlasy vypadaly naposled tak zdravě a vyživeně v 10ti letech, profesionalita a zároveň skvělý kamarádský přístup. Doporučuji!

-- Táňa

Maximální nadšenost, účes super, cena přijatelná, kamarádský přístup. Ondru Kabrnu vřele doporučuji.

-- Danča

Dnes jsem navštívila salon konkrétne kadeřnici Zuzku je uzasna,pečliva a moc sikovna. Jsem spokojena jak s barvou, melírem tak i se strihem. Už dlouho jsem nebyla tak spokojena. Vrele doporucuji.

-- Pavla

Příjemné a ochotné kadeřnice, které odvádějí perfektní práci na profesionální úrovni. Stálá zákaznice.

-- Kamila

Příjemné prostředí salónu, ochota a vstřícný přístup kadeřnice Zuzky určitě stojí za vyzkoušení. Dlouho jsem v Praze hledala kadeřnictví, které by mi udělalo kvalitní melír. Jsem ráda, že už jsem ho nalezla a budu se určitě vracet.

-- Magda

Slečnu Zuzku mohu jen doporučit. Je to velice milá, profesionální kadeřnice. Účes byl podle mých představ. Už se těším na příští návštěvu.

-- Radka

Velmi příjemné, paní Flóra umí vytvořit střih přesně na míru. Doporučuji.

-- Ilona

Kadeřnictví Alena je místo kde se cítím úžasně, krásně a mladě. Jsem vždy hýčkána v rukách špičkových kadeřnic!

-- Dara

Kadeřnictví p.Dočekalové navštěvuji už 30 let.Vždy odcházím spokojená,odpočatá a krásná! Je vždy usměvavá a vstřícná,prostě je to příjemný relax.

-- Iveta

Kadeřnictví paní Dočekalové navštěvuji pravidelně asi 15 let. Jsem maximálně spokojená, paní Dočekalová je prostě skvělá. Střih je dokonalý, barva krásná, prostředí a přístup k zákazníkům nemá chybu.

-- B.P.