Uvažujete o změně kadeřníka a zajímá Vás, které kadeřnictví je nejlépe hodnoceno svými zákazníky? Pak jste zde správně. Na této stránce naleznete naposledy přidané recenze kadeřnických salónů, které naši uživatelé navštívili. Pokud zde nenaleznete kadeřnictví, které Vás zajímá, vyzkoušejte seznam všech kadeřnictví. Profily kadeřníků i recenze salónů jsou našimi administrátory pečlivě kontrolovány.

Maximální spokojenost, milý personál, doporučuji.

-- Franta

Jsem velmi spokojena, velice příjemné kadeřnice, příjemný prostor. Urcite budu chodit i nadále, doporučuji všem.

-- Sofie

Slečna Nikolka,je velmi talentovaná a kreativní kadeřnice. Vždy od ní odcházím velmi spokojená a unešená z toho co dokáže. Pro mě je to nejlepší kadeřnice v Benešově a okolí.

-- Petra

Vynikající salon, krásné prostředí, perfektně odvedená prace.. Děkuji Paulovi Allanovi a jeho týmu, vřele doporučuji všem!!!

-- SIM

Slečna Jana úplně super střih přesně podle mých představ Všem doporučuji.

-- Ondra

Se slečnou jsem vzdy jedine spokojena.je ochotná milá a hrozně šikovná

-- Lucie

Vždycky super střih!! Jsem jedině spokojený

-- Karel

Salón navštěvujeme s mužem pravidelně a se slečnou janou jsme jedině spokojeni

-- Jarka a Josef

Kadernice Jana velice šikovná mlada slečna,která memr ostříhat vzdy přesně tak jak chci

-- Kuba

Jsem mile prekvapena. kdyz jsem šla náhodně okolo,pri vkročení dovnitř se me ujmula mlada a milá slečna Jana. Vzala me bez objednání a mohu ríct ze jsem naprosto spokojena. Barvicka i strih jsou krásné.při působení barvičky mě slečna obslouzila kávou a ja jsem mohla v klidu relaxovat. Mohu vsem doporucit jsem naprosto spokojena

-- Hana

Thomas je skvělý kadeřník, milý a ochotný. Chodím k němu na balayage za super cenu.

-- Balayage

Vyjádření Jitky Divišové: Jednatelé společnosti Sempre stella s.r.o. se dopouští trestného činu pomluvy právnické a fyzické osoby dle 184 Trestního zákona. Mimo tyto níže napsané pomluvy, šíří i pomluvy mezi kolegy a klienty na provozovně. Způsobují tak vážné škody. Žádám jednatele Farise Moussilli a Denielu Moussilli, aby přestali šírit pomluvy na veřejně přístupných počítačových sítích i v provozovně samotné.

-- Dominik Diviš

Dnes jsem navštívila náhodně Kadeřnictví Ráj, kde se mě ujala i bez objednání kadeřnice Jana. Slečna je velice příjemná a šikovná. S účesem jsem naprosto spokojená. Mohu všem jen doporučit.

-- Jana

Slečna Janicka úplně skvělá. Úžasne odvedena prace jedine vsem doporucuji

-- Miska

Skvělá kadeřnice.Mohu všem jen doporučit.

-- Jirka

Skvělá kadeřnice, skvěle ceny. Po návštěvě slečny Jany jsem byla ohromně spokojená

-- Miska

Slecna velice sikovna,střih perfektní

-- honzik

Slečna Jana velmi šikovná a milá. Střih a barva přesně podle mých představ. Jedine doporučuji

-- Eva

Mě včera v kadeřnickém salonu Salon Goldvisage v Praze mi totálně skazili účes, ještě po mě chtěli 9600kč za prodlouženi vlasů které mi udělali jinak než jsem požadovala.Po dokončení jsem si vlasy prohlédla a začla brečet.Požadovala jsem reklamaci protože jsem u nich byla 10 hodin na prodlužku a ještě vypadám příšerně. Pani majitelka mi řekla ze nemam na výběr.Bud mi to sundaji a nebo mam okamžitě zaplatit 9600kč.Já jsem řekla že jim celou částku nezaplatim.Že bych to chtěla reklamovat.S timto nesouhlasila držela mě 2 hodiny v kadeřnictví a požadovala peníze.Dnes to jde na ČOIku za neuznaní reklamace.Ale kadeřnice má majitelka skvělea šikovné.Škoda jich v tomto podniku.

-- Monika 11

Krásné prostředí, pohodová atmosféra, profesionální přístup, prostě paráda...

-- Můra