Uvažujete o změně kadeřníka a zajímá Vás, které kadeřnictví je nejlépe hodnoceno svými zákazníky? Pak jste zde správně. Na této stránce naleznete naposledy přidané recenze kadeřnických salónů, které naši uživatelé navštívili. Pokud zde nenaleznete kadeřnictví, které Vás zajímá, vyzkoušejte seznam všech kadeřnictví. Profily kadeřníků i recenze salónů jsou našimi administrátory pečlivě kontrolovány.

Nepříjemná kadeřnice, neprofesionální přístup, nepořádek v salonu, špatný střih vysoká cena! Celkový dojem velmi špatný.

-- janet

Ve vašem salonu yes vip jsem konečně našla svůj odstín, kterého se držím už hodně dlouho. Mám ráda medové nádechy do světlé barvy a slečný jsou u vás velice šikovné. Příjemně si u vás zarelaxuji a doporučuji vás dál.

-- Valentýna

Devcata jsou velice sikovna, prostredi prijemne a ceny vice nez priznive. Se strihanim jsem vzdy spokojen a navstevu tohoto salonu nebo studia, chcete-li, urcite mohu vsem jen doporucit.

-- David

Moje zkušenost je, že paní kadeřnice Flora perfektně stříhá a tím si získala další dvě zákaznice -mé dcery. Barvy které používá mi dlouho vydrží a nevymívají se tak rychle. Takže kvalita a veliká spokojenost. K tomu nabídka čaje-kávy a milého popovídání je super bonus. Všem vřele doporučuji :-D.

-- Ivana

Dnes jsem navštívila kadeřnický salon paní Flory a můžu jen doporučit.Velice příjemná a milá paní, která rozumí své práci.Umí poradit se střihem i barvou a výsledek je prostě úžasný.Odcházela jsem velmi spokojená a nabitá energií kterou mi paní Flora předala.Moc jí děkuji a určitě ji příště navštívím.Kdo chcete kvalitu určitě stojí za to salon Flora navštívit.

-- Vlasta

Paní Kateřina ,mladší a hezčí, byla velmi ochotná a zábavná. Přesně ten typ kadeřníka , který není svou prací otráven.

-- Ladislav

Požadovaný styl střihu odmítla několikrát provést s tím, že tak bych vypadal jako nějaký Ukrajinec. Chtěla po mně pomoct s odvirováním jejího 15 let starého počítače. To jsem provedl, a za práci na počítači jsem dostal 15 korun. Prostě vyčůranost. Do aukce vystavený její 15 let starý počítač nakonec řekla, že za finální cenu jej prodat nechce. S ohledem na to, že do aukce jsem jej dal já, jsem křivým a neférovým člověkem já. K paní Šírové už tedy tímto přestávám chodit.

-- Michal Kopl

Byla jsem moc spokojená, Tadeáš - top stylista je skvělý. Slečna, která mě barvila, také velice příjemná. Určitě doporučuji

-- Marina

Perfektné studio,bola som velmi spokojná,hladala som dlho kaderničku,naozaj všem odporučam,dakujem ještě raz

-- Marina

Prosím potřebuji zjistit cenu ať se můžu podletoho zařídit .

-- Vendula

Vůbec nejsem spokojena s vlasy, včera jsem byla na meliru a katastrofa... mám zničené vlasy..! Ustrihla mi hodně vlasy, já chtěla jen konecky. Nespokojenost

-- Viorika

Do salonu jsem dostala poukázku. Nebyla jsem z toho příliš nadšená, ale po návštěvě jsem byla skoro zhnusená. Přišla jsem do salonu a nikdo mi neodpověděl na pozdrav a u "pultu" jsem čekala snad 10 minut než jedna ráčila přijít a zeptat se, zda jsem objednaná. Účes i barvu mi udělali pěkně, akorát že nevydržel ani týden. S ohledem na cenu, bych očekávala, že barva vydrží déle než dvě umytí. co musím pochválit je dobré kafe a kadeřnice mi poradila produkt od Keratase na suché vlasy, který zabírá.

-- Maruška

K paní Pelákové chodím na doporučení kamarádky již roky a vždy odcházím velmi spokojená. Líbí se mi, že během stříhání probíhá nenucená konverzace, paní je velmi příjemná a nechápu, jak někdo může říct, že nemá slušné vychování. Příznivé jsou i ceny - mytí vlasů, stříhání, trvalá a foukaná za necelých 500 korun. K paní Kateřině Pelákové budu ráda chodit dál.

-- Martina

Byla jsem tu dnes poprvé a s výsledkem jsem nadmíru spokojená. Ačkoli jsem měla jen představu o svém účesu, slečna Natálie mi na hlavě vytvořila přesně to, co jsem chtěla. Byla profesionální, vtipná, milá a příjemná. A cena.. Panebože to je za dlouhé vlasy úžasný! Není, co bych vytkla. Děkuji moc

-- Evelína

Dobrý den chtěla bych jse zeptat kolik by mě stálo ombré hnědá s blond mám vlasy po ramena děkuji za odpověď.

-- Martina

se slecnou Janou, jsem vzdy nadmíru spokojená. Příjemná mladá slečna, šikovná. S jejim výkonem jsem vždy spokojena a cena je taky super. Vzdy mi poradí i nejakou vlasovou kosmetiku diky,ktere jsou me vlásky krásné

-- Lucie

Skvělá šikovná slečna,vřele doporučuji

-- Zdeněk Štěpánek

Byla jsem objednána u slečny nikoli, na ombre. Hlavu měla hned nabarvenou, ale díky rychlosti to tak i vypadalo. Všude byli viditelné přechody. Když jsem na to upozornila kadernice nijak nereagovala

-- Jitka

Nikdo se mi před tím tak krásné neostrihal jako tady . Naprosto profesionální přístup a příjemné prostředí .

-- Kateřina

Kadernictvi jsem navštívila poprvé a bylo to super! Nabídli pro mne kávu a sušenky. Před tím jsem měla hodně zničeny vlasy a tedy vypadají zdravé a lesklý, barva také super . Vrátím se za měsíc . Děkuji paní kadernice !

-- Anna